Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska 4: Jakub Błaszczykowski najgorszym skrzydłowym w ekstraklasie. "Jest nietykalny. Nie można go ganić"

Jakub Błaszczykowski według statystyk jest najgorszym prawym pomocnikiem ekstraklasy. - Kuba jest nietykalny jeśli chodzi o krytykę, nie można go ganić. Jestem pełen obaw o niego - powiedział w programie Sekcja Piłkarska Tomasz Ćwiąkała. Zobacz fragment w materiale wideo poniżej.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Program "Sekcja piłkarska" jest nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl co poniedziałek o godz. 20:00. Każdy odcinek potrwa około 50-55 minut. Fani piłki nożnej, którzy nie obejrzą go w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
Komentarze (21)
Sekcja Piłkarska 4: Jakub Błaszczykowski najgorszym skrzydłowym w ekstraklasie. "Jest nietykalny. Nie można go ganić"
Zaloguj się
 • tomtg123

  Oceniono 16 razy 12

  chciałem napisać, że jakkolwiek zagra jest "nietykalny jak Kaczyński", ale uznałem, że porównania pana Kuby z przestępcą z PiSu będą nie fair.
  Kuba Błaszczykowski to po prostu piłkarz bez formy.
  Bywa. Może odzyska formę, może nie - zobaczymy.
  W każdym razie to porządny człowiek i powodzenia mu życzę, czy to na boisku, czy poza nim.

 • panieleszku

  Oceniono 13 razy 11

  Cześć. Kiedy włączam telewizor, to nie dlatego, że chcę czytać gazetę. Kiedy chcę czytać gazetę, to nie dlatego, że chcę oglądać film, który tak natrętnie promujecie. Czy na sport.pl nie ma niczego co nie prowadzi do "Sekcji"? Przestaliście już pisać całkiem?

 • kralik111

  Oceniono 8 razy 6

  Probowalem ogladnac program, staralem sie, jak tylko moglem ale prowadzacy swoim totalnym brakiem profesjonalizmu i znajomosci tematu w zaden sposob nie pozwolili mi dokonczyc.
  Nie polecam, a wrecz namawiam, by trzymac sie od tego czegos z daleka!

 • taiczo

  Oceniono 7 razy 3

  Żadne zaskoczenie KB po EURO 2016 praktycznie nie grał w klubie ze względów zdrowotnych i formy, a to że w eklapa jest słaba tego nie przykryje. KB dla własnego dobra powinien zakończyc karierę.

 • artzat74

  Oceniono 7 razy 3

  Przeciez polska rep nie jest po to ,by wygrywac i cos zdobywac , ale zeby poprawiac humorek synkowi .

 • boromir195419

  Oceniono 2 razy 2

  Błaszczykowski BYŁ świetnym piłkarzem i jest wspaniałym człowiekiem . Jednak jeśli Brzęczek zamierza go wystawiać w reprezentacji / w obecnej dyspozycji / to Boniek powinien go natychmiast zdymisjonować gdyż byłby to przykład totalnej niekompetencji .

 • crex-crex

  Oceniono 4 razy 2

  1. Jeżeli ktoś finansuje klub - choćby symbolicznie - nie powinien w nim grać.
  2. Błaszczykowski to jest już słaby skrzydłowy - zwykli kibice widzą, Dziennikarze i trenerzy jeszcze nie mają odwagi przyznać, że też widzą
  3. Ponieważ Błaszczykowski gra regularnie to będzie powołany do kadry. Panie trenerze, przepraszam - selekcjonerze, to jest świadome działanie na szkodę reprezentacji Polski w piłce nożnej.
  Błaszczykowski chciał dobrze - ratować Wisłę, OK - jego sprawa na co wydaje pieniądze
  Powinien jednak zrezygnować z kariery zawodniczej
  Trener reprezentacji (jakikolwiek trener, menedżer itd) nigdy, ale to nigdy nie powinien "zatrudnić" nikogo ze swojej rodziny w żadnym związku, klubie, firmie, które nie są jego własnością, niezależnie od tego jak zawodnik/pracownik jest dobry.
  Tak i tylko tak powinno być! Jeżeli jest inaczej to jest to ZAWSZE nepotyzm, przekręt i pole do nadużyć.

 • 1group

  Oceniono 8 razy 2

  Drużyna w której gra,tez jest nietykalna. Dwie prokuratury nic na nią nie znajdują. Można więc działać na szkodę spółki,generować długi,nie placic pracownikom,przekazywać kasę kibolom. Wszystko jest lege artis?

 • pjck

  Oceniono 3 razy 1

  To macie tylko lead i jakiś obrazek? Eee, słabe to.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX