Ekstraklasa. Ireneusz Mamrot na wylocie z Jagiellonii Białystok

Ireneusz Mamrot jest na wylocie z Jagiellonii - taką informację w "Magazynie Ekstraklasy" przekazał Łukasz Olkowicz, dziennikarz "Przeglądu Sportowego"
Zobacz wideo

Władzom klubu nie podobają się wyniki osiągane przez Ireneusza Mamrota. Nie pomógł sobie zwłaszcza przegraną z Cracovią, którą prowadzi Michał Probierz, były trener Jagiellonii - zdradził Łukasz Olkowicz w "Magazynie Ekstraklasy". - W najbliższych meczach Mamrot gra o posadę. W Białymstoku wiąże się duże nadzieje zwłaszcza z Pucharem Polski, skoro mistrzostwo jest coraz mniej możliwe - dodał dziennikarz "Przeglądu Sportowego".

Jagiellonia w tym roku zdobyła siedem na dwanaście możliwych punktów. Do prowadzącej w tabeli Lechii traci dziewięć oczek. W najbliższej kolejce zagra ze Śląskiem Wrocław (8 marca, godz. 20.30). Kilka dni później powalczy o półfinał Pucharu Polski z Odrą Opole (12 marca, godz. 18). Jak przyznał Olkowicz, jest szansa, że przyszłość Mamrota znana będzie jeszcze przed piątkowym meczem ze Śląskiem, kiedy ma dojść do spotkania z władzami klubu. Ważny będzie także głos z szatni. - Z tego, co wiem, piłkarze chcą z nim dalej pracować. Może wszystko rozejdzie się po kościach, ale w tej chwili nie dałbym sobie za to uciąć ręki - dodał dziennikarz.

Więcej o: