Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #4. Fantastyczny Zieliński z Juventusem, Brzęczek szykuje się do powołań, a Lewandowski wyrównuje rekord [ZAPOWIEDŹ]

Piotr Zieliński świetnie zagrał z Juventusem, Robert Lewandowski wyrównał rekord Bundesligi, a selekcjoner Jerzy Brzęczek szykuje się do pierwszych powołań przed eliminacjami Euro. To niektóre z tematów czwartego odcinka Sekcji Piłkarskiej. Start o 20:00 na Sport.pl i Gazeta.pl. Gośćmi odcinka będą Leszek Ojrzyński i Tomasz Ćwiąkała.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Program "Sekcja piłkarska" jest nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl co poniedziałek o godz. 20:00. Każdy odcinek potrwa około 50-55 minut. Fani piłki nożnej, którzy nie obejrzą go w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
Komentarze (5)
Sekcja Piłkarska #4. Fantastyczny Zieliński z Juventusem, Brzęczek szykuje się do powołań, a Lewandowski wyrównuje rekord [ZAPOWIEDŹ]
Zaloguj się
 • unimix

  Oceniono 2 razy 2

  w gazetach są artykuły, nie ma czasu żeby Panów mędzących słuchać, jak macie wrzucać taki chłam to lepiej nie róbcie tego wcale, kanał na you tube może ktoś z nudów poogląda

 • edza4

  0

  Raz na kilka meczów następuje błysk formy ,a potem długo nic,więc czym tu się zachwycać,a co do reprezentacji syndrom Smudy i Nawałki trwa dalej i raczej nie wiadomo czy kiedyś się skończy.

 • wie-gaw144

  0

  Nadchodzą ostatnie mecze Brzęczka jako trenera reprezentacji? Błaszczykowski natomiast do kadry oldbojów!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX