Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Konflikt w Wiśle Kraków. Kibice obrazili się i nie zorganizowali dopingu na meczu

W trakcie meczu Wisły Kraków z Pogonią Szczecin kibice krakowskiego klubu nie prowadzili zorganizowanego dopingu. Dlaczego? Obrazili się za brak zgody na wywieszenie flag.
Zobacz wideo

- Podczas meczu z Pogonią nie prowadziliśmy zorganizowanego dopingu. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt niemożliwości wywieszenia na sektorze C flag, które są nieodłącznym elementem ruchu kibicowskiego na Wiśle - napisali kibice odpowiedzialny za zorganizowany doping na Wiśle. I dodali: - Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego w jakiej sytuacji jest klub, niezmiernie cieszy nas fakt utrzymania Białej Gwiazdy na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej. Dlatego niezmiennie zachęcamy wszystkich do przychodzenia na Reymonta i wspierania Naszego Ukochanego Klubu. Na meczu ze Śląskiem stworzyliśmy wspólnie fenomenalną atmosferę, którą mamy nadzieję jeszcze w tym sezonie uświadczyć na Stadionie Imienia Henryka Reymana. Nie możemy jednak godzić się na ingerencję ludzi zarządzających aktualnie Wisłą Kraków w niezależność ruchu kibicowskiego przy Reymonta - czytamy na profilu Ultra Wisła.

Pozostali kibice krakowskiego klubu są zbulwersowani takim zachowaniem ludzi odpowiadających za doping. - Ultra Wisła straciliście wszystko w oczach prawdziwych kibiców - czytamy na profilu "Wisła To My".

Wisła Kraków przegrała z Pogonią Szczecin 2:3. Drużyna Macieja Stolarczyka zajmuje 9.miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy.