Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bramkarz Miedzi Legnica dźgnięty nożem pod stadionem. Przeszedł operację ratującą życia

Grający w rezerwach Miedzi Legnica 18-letni bramkarz Patryk Pawela został dźgnięty nożem. W tej sprawie zostało już zatrzymanych pięciu 16-latków, jeden z nich usłyszał zarzut uszkodzenia ciała - informuje portal tulegnica.pl.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Policja informuje, że około godz. 1 w parku w okolicy stadionu Orła Białego w Legnicy doszło do awantury, w której ranny został 18-latek. Asp. sztab. Jagoda Ekiert w rozmowie z portalem tulegnica.pl ujawniła, że policja zatrzymała w tej sprawie pięciu 16-latków, jeden z nich już usłyszał zarzut uszkodzenia ciała

Wiadomo, że 18-latek, który został ugodzony nożem, to Patryk Pawela - bramkarz rezerwowej drużyny Miedzi Legnica. Młody piłkarz zaraz po zdarzeniu został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację ratującą życie. Obecnie stan jego zdrowia jest stabilny.

Pawela jest wychowankiem Soły Oświęcim. Reprezentował też barwy Wisły Kraków i Górnika Libiąż. W obecnym sezonie był zawodnikiem juniorów oraz drugiej drużyny Miedzi Legnica.