Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków blisko pozyskania kolejnego piłkarza. Miał problemy alkoholowe

Do Wisły Kraków może trafić środkowy pomocnik Carlos Pena. Sprawa związana jest ściśle z rozmowami na temat reklamowania przez "Białą Gwiazdę" jednego z regionów w Meksyku - donosi "Gazeta Krakowska". Piłkarz w przeszłości miał problemy alkoholowe.
Zobacz wideo

Po raz kolejny powraca temat meksykańskiego sponsora w Wiśle. Według "Gazety Krakowskiej" jednym z warunków takiej umowy miałoby być zatrudnienie przez Wisłę Carlosa Peny, którego kontrakt opłacałby sponsor "Białej Gwiazdy".

Pena to środkowy pomocnik, który ma na koncie 19 występów i dwa gole w reprezentacji Meksyku. 28-latek grał na mistrzostwach świata w 2014 roku, był zawodnikiem takich klubów, jak meksykańskie Cruz Azul czy szkockie Glasgow Rangers. Problem w tym, że w narodowych barwach Pena nie gra już od trzech lat, a zimą rozwiązał kontrakt z Rangersami. Za piłkarzem ciągną się problemy alkoholowe. Kilka tygodni temu był przymierzany do pierwszoligowego GKS Tychy.

Wisła Kraków po 23 kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce ekstraklasie. W najbliższej kolejce zmierzy się z Pogonią Szczecin. Początek spotkania 3 marca o godzinie 15.30.

Więcej o: