Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Lecha Poznań "nie pasuje do tej ligi". Leśnodorski i Ćwiąkała są nim zachwyceni

- Jestem zaskoczony, że Adam Nawałka nie poprosił o więcej transferów. Taki Zoran Arsenić by tam nie zawadził, a jest lepszy od Vujadinovicia czy Janickiego - powiedział Tomasz Ćwiąkała w programie Sekcja Piłkarska. Razem z Bogusławem Leśnodorskim wyróżnili jednego piłkarza Lecha Poznań, który "nie pasuje do tej ligi", bo jest za dobry. Fragment w poniższym materiale wideo.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Program "Sekcja piłkarska" jest nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl co poniedziałek o godz. 20:00. Każdy odcinek potrwa około 50-55 minut. Fani piłki nożnej, którzy nie obejrzą go w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o: