Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lech wbił szpilkę Legii. Mistrzowie Polski odpowiedzieli

W sobotę w hicie LOTTO Ekstraklasy Lech Poznań podejmie Legię Warszawę, ale już w piątek "Kolejorz" za pośrednictwem Twittera zaczepił trenera Ricardo Sa Pinto. Na ripostę ze strony Legii nie trzeba było długo czekać.
Zobacz wideo

Legia Warszawa w 22. kolejce Lotto Ekstraklasy przegrała u siebie z Cracovią 0:2. Po ostatnim gwizdku Michał Probierz wyciągnął rękę do Ricardo Sa Pinto, ale zamiast uścisku dłoni, zobaczył tylko wściekłe spojrzenie. To nie pierwszy raz, gdy Portugalczyk zachował się niekulturalnie, dlatego Lech Poznań zaczepił go na Twitterze.

- "Głodny nie jesteś sobą" - przekąska dla trenera Sa Pinto na wypadek "gwiazdorzenia" - czytamy na profilu Lecha. To nawiązanie do słynnej reklamy popularnego batonika.

Na ripostę nie trzeba było długo czekać:

Legia odpisała: - Jaki klub, takie trofea. A na wałka wam te buraki?
Na zdjęciu zaprezentowała puchar i medale za mistrzostwo oraz puchar Polski z sezonu 2017/18. Mało tego, w tle widać zdjęcie Kaspra Hamalainena, który trzy lata temu zamienił Lecha na Legię. Natomiast zdanie "a na wałka wam te buraki" odnosi się do nazwiska trenera Lecha - Adama Nawałki. Co ciekawe były selekcjoner reprezentacji Polski był kuszony przez Legię, ale negocjacje stanęły w martwym punkcie, więc wybrał ostatecznie propozycję Lecha. 

Mistrzowie Polski po porażce z Cracovią tracą do prowadzącej Lechii Gdańsk cztery punkty. Lech jest siódmy i ma dziewięć "oczek" straty do stołecznego klubu.