Ekstraklasa. Znakomita wiadomość dla kibiców! Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa odkodowany

Hit 23. kolejki Ekstraklasy, w którym Lech Poznań zmierzy się u siebie z Legią Warszawa, zostanie odkodowany w CANAL+ - informuje stacja. To oznacza, że będą go mogli obejrzeć wszyscy abonenci nc+ oraz wybranych sieci kablowych.
Zobacz wideo

"Hit piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy Lech PoznańLegia Warszawa będzie transmitowany w CANAL+ w ramach odkodowanego pasma. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 23 lutego o godzinie 18:00 i będą go mogli obejrzeć wszyscy abonenci nc+ oraz wybranych sieci kablowych" - czytamy w oficjalnym komunikacie stacji.

Starcie Lecha z Legią co prawda będzie hitem kolejki, ale obydwa zespoły znajdują się w trudnej sytuacji. Lech przegrał obydwa tegoroczne spotkania (1:2 z Zagłębiem Lubin i 0:4 z Piastem Gliwice). Legia pierwszy mecz wygrała (1:0 z Wisłą Płock), ale w ostatni weekend przegrała na własnym boisku z Cracovią (0:2).

Mecz Lech Poznań – Legia Warszawa będzie można obejrzeć w CANAL+ w ramach pasma odkodowanego, które potrwa od 16:00 do 21:00 w sobotę 23 lutego. Przedmeczowe studio rozpocznie się o 17:00, a jego gospodarzem będzie Żelisław Żyżyński. Początek meczu o 18:00, komentatorami będą Rafał Wolski i Kazimierz Węgrzyn, a reporterami Daria Kabała-Malarz i Bartosz Ignacik. Mecz Lech Poznań – Legia Warszawa będzie również transmitowany w standardzie 4K UHD w CANAL+ 4K Ultra HD - informuje ncplus.pl.

Więcej o: