Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Kibice Legii Warszawa zaatakowali Bogusława Leśnodorskiego. "Niegodny podania ręki"

"Leśnodorski dopuściłeś do tego, by ludzie uznali cię za niegodnego podania ręki - taki transparent pojawił się na niedzielnym meczu Legii Warszawa z Cracovią.
Zobacz wideo

Była mniej więcej 20. minuta spotkania Legia Warszawa - Cracovia, kiedy praktycznie na całej długości „Żylety” rozciągnięty został transparent: „Leśnodorski dopuściłeś do tego, by ludzie uznali cię za niegodnego podania ręki”. Transparent został zdjęty po kilkunastu minutach, niemal dokładnie w tym momencie, kiedy Cracovia na Łazienkowskiej strzelała gola na 1:0.

Kibice Legii Warszawa mają Leśnodorskiemu za złe ratowanie Wisły Kraków?

Możemy się tylko domyślać, o co chodzi kibicom z „Żylety”, ale chyba się domyślamy, że o nic innego, jak o pomoc Wiśle Kraków. Przypomnijmy, że były prezes i współwłaściciel Legii kilka tygodni temu zaoferował będącej na skraju upadku Wiśle Kraków darmową pomoc prawną, a klub z Reymonta z jego pomocy skorzystał.

- Wisła to nie jest klub, który jest mi bliski. Stolar, Kuba, Wasyl, Głowa, Sobol i inni kozacy. Darzę ich dużą sympatią i trzymam za nich kciuki, ale moja misja dobiega końca. Nie planuję bywać się na meczach Wisły, no chyba że na tych z Legią. Jak to powiedział Eric Cantona: ludzie zmieniają żony, poglądy polityczne, wyznania religijne, ale nigdy nie zmienia się ukochanej drużyny. Tego się trzymam - mówił niedawno Leśnodorski w rozmowie ze Sport.pl.