Bogusław Leśnodorski naśmiewa się z Lecha Poznań

"Witam Lech Poznań i Piotr Rutkowski jeśli potrzebujecie pomocy w tym trudnym momencie to mogę spróbować 'doradzić'" - napisał na Twitterze Bogusław Leśnodorski.
Zobacz wideo

Była 54. minuta Piast - Lech, kiedy gola na 2:0 dla gospodarzy strzelił Jorge Felix. Zespół Waldemara Fornalika zdobył bramkę w kuriozalnych okolicznościach, bo najpierw piłkę ledwo uratował Mikkel Kirkeskov, chwilę później tuż przed bramką przewrócił się Piotr Parzyszek, a Felix strzelił gola z bliska po złym wybiciu piłki przez obrońców Lecha.

W mediach społecznościowych zawrzało, a kibice naśmiewali się zarówno z nieporadności ofensywy Piasta jak i defensywy Lecha Poznań. Do tego grona dołączył się też pomagający Wiśle Kraków, były prezes Legii Warszawa, Bogusław Leśnodorski.

"Witam Lech Poznań i Piotr Rutkowski jeśli potrzebujecie pomocy w tym trudnym momencie to mogę spróbować 'doradzić'" - napisał na Twitterze.

Porażka Lecha w meczu z Piastem sprawi, że drużyna Adama Nawałki do prowadzącej Lechii może tracić po tej kolejce już aż 15 punktów. Gdańszczanie w sobotę o godz. 20.30 grają na wyjeździe z Koroną Kielce.

Więcej o: