Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków może mieć nowego sponsora z Meksyku! Prezes zdradza szczegóły

Wisła Kraków może nawiązać współpracę z Meksykanami. Chodzi o promocję jednego z regionów lub miast w tym kraju. - Rozmowy trwają. Mamy pomysł na tę współpracę. Jest możliwość wejścia na nasze koszulki meczowe - przyznał Rafał Wisłocki, prezes Wisły Kraków, w rozmowie z Michałem Trelą, dziennikarzem "Przeglądu Sportowego".
Zobacz wideo

Akcja ratunkowa Wisły Kraków wciąż trwa. - Przeżyliśmy zwał, stan jest w miarę stabilny, ale trzeba pamiętać, że zagrożenie może wrócić - mówił Jarosław Królewski w programie "Dogrywka" w Sport.pl. Z prezesem firmy Synerise zgadza się Rafał Wisłocki, prezes krakowskiego klubu. - Ratowanie Wisły to proces, który nie potrwa miesiąc czy dwa, ale zdecydowanie dłużej. To początek naszej drogi. Najgorsze jest za nami, ale cały czas zarządzamy kryzysem - powiedział Wisłocki w rozmowie z Michałem Trelą, dziennikarzem "Przeglądu Sportowego".

Wisła Kraków może nawiązać współpracę z Meksykanami

Prezes Wisły zdradził również, że klub może w najbliższym czasie nawiązać współpracę z Meksykanami. Chodzi o promocję jednego z regionów lub miast w tym kraju. - To kontakt przekazany nam przez Urząd Miasta. Trwają rozmowy, mamy pomysł na tę współpracę. Chodzi o promocję jednego z regionów lub miast Meksyku. Jest możliwość wejścia na nasze koszulki meczowe. Panowie z Meksyku mają świadomość tego, jak wielkim klubem jest Wisła - zaznaczył Wisłocki.

W Krakowie cały czas trwają poszukiwania inwestora. Do klubu zgłaszają się poważne firmy, ale do finalizacji rozmów jeszcze daleko. - Jest kilku inwestorów, którzy poważnie myślą o Wiśle. To jednak długi proces, więc wydaje mi się, iż nie stanie się to tuż po pierwszym wiosennym meczu w Krakowie. Być może któryś z inwestorów pojawi się na trybunach czy w loży prezydenckiej podczas spotkania ze Śląskiem Wrocław, ale konkretne rozmowy czy negocjacje mogą, a nawet powinny, trwać znacznie dłużej - powiedział Rafał Wisłocki.

Wisła Kraków przegrała pierwszy wiosenny mecz z Górnikiem Zabrze 0:2. Oba gole dla zespołu Marcina Brosza strzelił Mateusz Matras, który przyćmił powrót Jakuba Błaszczykowskiego do ekstraklasy. W kolejny spotkaniu Wisła zagra na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław (poniedziałek 18.02 o godz. 18).