Lech Poznań może stracić swoją perełkę. "Kolejorz" znalazł jego następcę?

Lech Poznań znalazł następcę Roberta Gumnego? "Kolejorz" zainteresowany jest pozyskaniem Frana Tudora z Hajduka Split. 23-latek jest bratankiem Igora Tudora, byłego obrońcy Juventusu i reprezentanta Chorwacji.
Zobacz wideo

Video pochodzi z serwisu VOD

Lech Poznań przygotowuje się na odejście Roberta Gumnego. 20-latek już poprzedniej zimy był bliski przejścia za 6,5 mln euro do Borussii Moenchengladbac i pobicia rekordu transferowego ekstraklasy. Ostatecznie do transferu nie doszło z powodu problemów zdrowotnych wychowanka Lecha. Piłkarz przeszedł operację kolana, teraz wraca do formy. Niewykluczone, że latem pojawią się kolejni chętni do pozyskania go. 

Bratanek Igora Tudora w Lechu?

Gdyby Gumny miał odejść z Poznania, jego następcą w "Kolejorzu" mógłby zostać 23-letni Fran Tudor z Hajduka Split. To prawy obrońca, który w chorwackiej reprezentacji zagrał dotąd trzy mecze. Jest bratankiem Igora Tudora, byłego obrońcy Juventusu i wielokrotnego reprezentanta Chorwacji. Transfermarkt wycenia go na milion euro. Tudor ma ważny kontrakt z Hajdukiem do czerwca tego roku. W zespole z Zagrzebia występuje od trzech lat. W tym sezonie zagrał w 15 spotkaniach. Wcześniej rozwijał się m.in. w zespole do lat 19 Panathinaikosu Ateny. 

Więcej o: