Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa odrzuciła oferty na sprzedaż pięciu piłkarzy

W zimowym oknie transferowym Legia Warszawa otrzymała oferty na sprzedaż pięciu zawodników, zazwyczaj grających w pierwszym składzie zespołu Ricardo Sa Pinto. Wszystkie odrzuciła - poinformował dyrektor sportowy mistrzów Polski, Radosław Kucharski.
Zobacz wideo

Video pochodzi z serwisu VOD

Michał Pazdan i Krzysztof Mączyński zimą odeszli z Legii Warszawa. Dodatkowo na wypożyczenie udał się Jose Kante. Dyrektor sportowy mistrzów Polski zdradził jednak, że zespół prowadzony przez Ricardo Sa Pinto mogło opuścić znacznie więcej piłkarzy. - Styczeń był bardzo intensywny. Do klubu wpłynęły oferty za Jarosława Niezgodę, Sebastiana Szymańskiego i Carlitosa. Ostatnio było głośno o ofercie z New York City, która rzeczywiście do nas trafiła, ale Carlitos jest ważną częścią naszego zespołu i w tym okienku nie jesteśmy zainteresowani jego sprzedażą - zdradził dyrektor sportowy warszawskiego klubu, Radosław Kucharski w rozmowie z portalem legia.com.

I dodał: W przypadku Jarka [Niezgody] i Sebastiana [Szymańskiego] również podjęliśmy decyzję, że nie jest to jeszcze dobry moment na ich sprzedaż.

Kucharski zdradził także, że ofert na podstawowych piłkarzy Legii było jednak więcej, bo odejść mogli także Dominik Nagy i Sandro Kulenović. Obydwaj po przyjściu Ricardo Sa Pinto zaczęli grać regularnie, a swoją dyspozycją przyciągnęli uwagę zagranicznych klubów. - Uznaliśmy, że teraz najlepszym rozwiązaniem zarówno dla nich, jak i dla klubu jest to, aby zostali w Legii. Oczywiście to zwiększa rywalizację w zespole i wszyscy muszą walczyć o miejsce w pierwszym składzie. Mamy do pokonania piętnastu różnych przeciwników, do których trener Sa Pinto budując daną osiemnastkę meczową będzie dobierał odpowiedni profil piłkarzy - przyznał dyrektor warszawiaków.

I przy pierwszej próbie odpowiednią osiemnastkę z dostępnych zawodników udało się zbudować, bo Legia wygrała na wyjeździe z Wisłą Płock po bramce Artura Jędrzejczyka. W następnej kolejce zagra na własnym stadionie z Cracovią. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (17.02) o godz. 18:00.

Więcej o:
Komentarze (10)
Legia Warszawa odrzuciła oferty na sprzedaż pięciu piłkarzy
Zaloguj się
 • mirgol_wawa

  Oceniono 3 razy 3

  Podobno w Poznaniu najlepiej sprzedają się mieszkania z oknami skierowanymi w stronę Warszawy. ... To jedyna szansa by mieć widoki na mistrza Polski.

 • clitoris67

  Oceniono 1 raz 1

  W przypadku Niezgody , to niech pan Kucharski nie plecie bzdur. Jarkiem interesowało sie duńskie FCM ale po pierwsze były i są obawy ze strony Duńczyków że Niezgoda nie przejdzie testów medycznych a po drugie to Legia podniosła znacząco cenę i FCM odpuściło

 • trottel

  0

  odrzucili, odrzucili... co wam dają za produkowanie tych bzdur? smycze długopisy czy zdjęcie z Szopenem?

 • lokomotywa32

  0

  Hahahaha, odrzucili oferty. Jakby mieli jakiekolwiek to każdego by sprzedali razem w pakiecie że sloikiem z trybun żeby ten drugi mógł szorowac buty reszcie druzyny. Biedacy nadal udają że są potęgą finansową

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX