Transfer Carlitosa jest już przesądzony? Legia Warszawa musi sobie radzić bez niego

Legia Warszawa zagra w niedzielę z Wisłą Płock bez Carlitosa - informuje Legia.net. To może oznaczać, że transfer hiszpańskiego napastnika jest coraz bliżej.
Zobacz wideo

Przyszłość Carlitosa stoi pod dużym znakiem zapytania, a kolejne dni przynoszą coraz to nowsze wiadomości i spekulacje. Legia Warszawa jest gotowa na sprzedaż swojego piłkarza do New York City FC, gdzie Carlitos miałby zastąpić Davida Villę. Mistrzowie Polski mogliby dostać od klubu występującego w MLS aż 2,5 mln euro, sam piłkarz mógłby zarabiać podobne pieniądze co w Legii.

Legia Warszawa bez Carlitosa w Płocku

Jednak w sobotę hiszpański napastnik napisał na swoim Instagramie: "Kontynuujemy walkę. Naprzód, po mistrzostwo!". Ten wpis został przez niektórych odebrany jako zapowiedź pozostania w Legii, ale jak się później okazało, Carlitos nie pojechał z resztą drużyny do Płocka, co może wskazywać na zbliżający się transfer. - Po treningu doszło do żarliwej rozmowy piłkarza z trenerem - informuje portal Legia.net, a na najbliższy mecz nie pojechał również Mateusz Wieteska. Carlitos wzmocnił Legię latem po transferze z Wisły Kraków. W tym sezonie strzelił 11 goli i zaliczył cztery asysty w 28 spotkaniach. Za to Legia Warszawa walczy o mistrzostwo Polski. Po 20 spotkaniach ma 39 punktów, traci trzy punkty do prowadzącej Lechii Gdańsk.

Więcej o: