Rafał Wisłocki dotrzymał obietnicy. Kibice Wisły Kraków znowu zachwyceni

Rafał Wisłocki kilka dni temu dołączył do #WislaChallenge i obiecał, że zafarbuje włosy, jeśli uda się sprzedać 10 tys. karnetów. Prezes Wisły Kraków dotrzymał słowa. W piątek w nowej fryzurze pokazał się fanom Białej Gwiazdy.
Zobacz wideo

Marcin Wasilewski się uśmiechnie, Rafał Boguski zagra na gitarze, a Rafał Wisłocki... przefarbuje włosy. Bo krakowski klub sprzedał 10 tys. karnetów. A wszystko w ramach akcji #WislaChallenge. Zapoczątkowanej przez Jarosława Królewskiego, który jako pierwszy nagrał film i zapowiedział, że jeśli granica zostanie przekroczona, sam kupi 100 abonamentów. Potem były kolejne obietnice i kolejne zachwyty kibiców. W akcje włączyli się też m.in. Sławomir Peszko (obiecał, że wykona autorski trening Anny Lewandowskiej), Maciej Stolarczyk (założy śmieszne skarpetki) i właśnie Wisłocki, który w nowej fryzurze pojawił się na piątkowej konferencji prasowej.

W środę wczesnym popołudniem poinformowano, że granica 10 tys. sprzedanych karnetów została przekroczona. Do pobicia rekordu Widzewa zostało ponad sześć tysięcy. Do pierwszego ligowego meczu przy ul. Reymonta jeszcze półtora tygodnia. W najbliższy poniedziałek Wisła rozpocznie wiosnę w ekstraklasie od wyjazdowego spotkania z Górnikiem Zabrze. Początek meczu o 18.