Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Michał Probierz zrobił show przed powrotem ligi. Porozmawiał z żoną dziennikarza [WIDEO]

"Dzień dobry pani Elżbieto. Michał Probierz się kłania. Z tej strony trener Cracovii. Pan Andrzej jest w dobrych rękach. Pani się o niego nie martwi". Tak trener Cracovii powitał żonę Andrzeja Stanowskiego, dziennikarza "Dziennika Polskiego". To nie pierwsze show trenera Cracovii na konferencji prasowej.
Zobacz wideo

Raz przyniósł doniczkę, raz założył przeciwsłoneczne okulary, a teraz zadzwonił do żony jednego z dziennikarzy. Michał Probierz udowadnia, że ma duży dystans do siebie, potrafi zrobić show i zwrócić uwagę mediów. Tak jak na oficjalnej konferencji prasowej przed startem rundy wiosennej w Lotto Ekstraklasie. - Dzień dobry pani Elżbieto. Michał Probierz się kłania. Z tej strony trener Cracovii. Pan Andrzej jest w dobrych rękach. Pani się o niego nie martwi. Jest na konferencji prasowej - powiedział Probierz do Andrzeja Stanowskiego, dziennikarza "Dziennika Polskiego". Po chwili oddał telefon dziennikarzowi i dodał: - Pani Elżbieta chciała przekazać, że wychodzi z domu.

Cracovia zajmuje 9. miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Zespół Probierza będzie walczył na wiosnę o awans do czołowej ósemki ligi. Do ósmej Wisły Kraków traci dwa punkty. W pierwszy wiosennym meczu Cracovia zagra na własnym stadionie z Piastem Gliwice (sobota 09.02, godz. 18).