Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków zarobiła już trzy miliony złotych na sprzedaży akcji!

W niesamowitym tempie sprzedają się akcje Wisły Kraków. We wtorek po godz. 22 Jarosław Królewski poinformował, że klub zarobił na nich już trzy miliony złotych!
Zobacz wideo

Wisła Kraków chce w sten sposób zebrać cztery miliony złotych. Sprzedaż akcji potrwa do 19 lutego, a ich nabywcy będą mogli liczyć na liczne bonusy. Zaczynając od papierowego certyfikatu, a kończąc na miejscu w loży prezydenckiej. - Mamy nadzieję, że emisja zakończy się do 14 dni. Kolejne emisje są możliwe, ale ich zasadność będzie zależeć od popytu na akcje, które zamierzamy zaoferować aktualnie - przyznał Królewski w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".

Efekty akcji są niesamowite. W kilka godzin klub zarobił ponad 300 tysięcy złotych, a serwery serwisu beesfund.com nie wytrzymały obciążenia. - Serwery trzeszczą. Jesteście wspaniali - napisał Królewski na Twitterze. O godzinie 15 Wisła Kraków miała już sprzedane akcje o wartości prawie 1,6 miliona złotych, co oznacza, że cel został już wypełniony niemal w 40 procentach.

Jeszcze lepiej wygląda to na koniec dnia i wszystko wskazuje na to, że sprzedaż akcji Wisły zakończy się nie po dwóch tygodniach, a po dwóch dniach. Po godz. 22.00 Królewski napisał na Twitterze, że Wisła sprzedała już akcje o wartości trzech milionów złotych!

- Inwestując w akcje Wisły, wielu robi to przede wszystkim z potrzeby serca. Ale prawda jest taka, że jeśli klub będzie zarządzany przez uczciwych ludzi, akcje są w stanie złapać dwu, a może nawet trzykrotnie wyższą wycenę niż teraz. Ja w to wierzę, dlatego zainwestowałem swoje pieniądze - zdradził prezes Beesfund, Arkadiusz Regiec.