Legia Warszawa może stracić Carlitosa!

Hiszpańskie radio Cope informuje, że Carlos "Carlitos" Lopez znalazł się na celowniku klubu grającego w MLS - New York City FC. Drużyna jest w stanie zapłacić nawet 2,5 miliona euro.
Zobacz wideo

Radio Cope informuje, że Carlitos znalazł się na celowniku klubu grającego w MLS. New York City jest zdeterminowane by pozyskać zawodnika i może zaproponować Legii nawet 2,5 miliona euro za transfer. Amerykański klub stracił ostatnio Davida Villę, który trafił do japońskiego Vissel Kobe, a Carlitos miałby zostać jego następcą. 38-letni Villa znany jest głównie z występów dla Valencii (108 bramek) i FC Barcelony (33 gole). W reprezentacji Hiszpanii zagrał aż 98 meczów i strzelił 59 bramek

Przed sezonem 2018/2019 Carlitos trafił z Wisły Kraków do Legii Warszawa za około 450 tysięcy euro. W poprzednich rozgrywkach Hiszpan strzelił dla Białej Gwiazdy aż 24 ligowe bramki, ale w Legii nie jest już tak skuteczny. Jesienią strzelił 8 bramek w 20 meczach Lotto Ekstraklasy. 

Nie wiadomo, czy Legia Warszawa zdecyduje się na transfer swojego najlepszego napastnika, bo liga startuje już w najbliższy weekend. Z drugiej strony 2,5 miliona euro za Hiszpana wydaje się kuszącą propozycją. 

Więcej o: