Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Piłkarz z Premier League może trafić do Polski

Wisła Płock chce wypożyczyć z Huddersfield Town, ostatniej drużyny Premier League, Abdelhamida Sabiriego - poinformował Tomasz Włodarczyk, dziennikarz "Przeglądu Sportowego.
Zobacz wideo

Abdelhamid Sabiri to młodzieżowy reprezentant Niemiec, który urodził się w Maroku. Ma 22 lata i występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. Obecnie jest piłkarzem Huddersfield Town, ostatniej drużyny Premier League. W tym sezonie Sabiri rozegrał 48 minut w dwóch meczach najlepszej ligi w Anglii. - To piłkarz z ogromnym talentem. Prawdziwy zawodnik z ulicy, a nie dobrze ułożony chłopiec. Wychodzi poza ramy, ale wciąż musi dużo pracować - mówił niedawno David Wagner, były szkoleniowiec Huddersfield Town.

Wypożyczeniem 22-letniego piłkarza jest zainteresowana Wisła Płock. Tomasz Włodarczyk, dziennikarz "Przeglądu Sportowego", poinformował, że klub jest bliski finalizacji półrocznego wypożyczenia.

Wisła Płock zajmuje 13. miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Trenerem drużyny jest Kibu Vicuna, który zastąpił w Płocku Dariusza Dźwigałę.

Więcej o: