Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków ujawniła niespodziankę dla kibiców!

Wisła Kraków o godzinie 9:16 ujawniła zapowiadaną wcześniej akcję. Klub sprzedaje karnety na rundę wiosenną klubu i wprowadził nowość, jaką są bony karnetowe online.

Wisła Kraków odzyskała ostatnio licencję na grę w ekstraklasie. Obecnie klub przygotowuje się w Turcji do rundy wiosennej, a nowym piłkarzem został Łukasz Burliga, który został namówiony do transferu przez Jakuba Błaszczykowskiego. Wisła wciąż jest zadłużona po uszy i szuka inwestora, który zapewniłby jej przetrwanie. Jednak dzięki pożyczce udzielonej przez Jakuba Błaszczykowskiego, Jarosława Królewskiego i Tomasza Jażdżyńskiego (w sumie 4 mln zł) zawodnicy dostali część zaległych wypłat.

Wisła Kraków chce pobić rekord

Teraz Wisła Kraków liczy na pomoc swoich kibiców. Klub chce pobić rekord Polski w liczbie sprzedanych karnetów, który należy obecnie do Widzewa Łódź. - Chcesz stać się częścią #prawdziwejWisły? Pamiętaj, że liczą się czyny, a nie słowa! - pisze krakowski klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. Nowością są bony karnetowe online. Są one przeznaczone dla fanów, którzy nie posiadają Karty Kibica. Zakupiony bon można wymienić na karnet, dzięki czemu można wybrać dowolne miejsce na stadionie. Bonu nie trzeba realizować; kibice w ten sposób mogą wesprzeć finansowo swój klub.

Więcej o:
Komentarze (33)
Wisła Kraków ujawniła niespodziankę dla kibiców!
Zaloguj się
 • lenny102

  Oceniono 15 razy 9

  Lubie pomagac.Jestem pod wrazeniem historii tego klubu, choc jestem z Wiekopolski-kupilbym karneti moze nawet 1 raz pojechal.Na Lecha:)).Nie potrafie sie jednak oprzec wrazeniu, ze kibole przycichli tylko na chwile, aby przeczekac burze.Kiedy opadnie kurz, powroca i wezma za geby krawaciarzy.Tak jak to robili do tej pory.

 • lynx4

  Oceniono 21 razy 7

  Wisła Kraków ujawniła niespodziankę dla kibiców.
  Szefem rady nadzorczej zostanie 🐻

 • kwiatpatologii

  Oceniono 9 razy 5

  Niespodzianka to 100 maczet do rozlosowania.

 • jml13060

  Oceniono 13 razy 5

  .
  "Bonu nie trzeba realizować; kibice w ten sposób mogą wesprzeć finansowo swój klub."
  .
  ... i wszystko jasne. Chodzi o wsparcie finansowe, żebraczą ściepę, bo nie znaleziono nikogo kto by wtopił dziesiątki milionów w cudzy interes. CUDZY INTERES. No bo przecież Wisła Kraków to SPÓŁKA AKCYJNA. A gdzie są akcje, a kto ma akcje??

 • pawel.ccc

  Oceniono 6 razy 2

  A w KRS nadal figuruje wpis:
  "WISŁA KRAKÓW S A
  REGON: 350908122
  NIP: 6771022149
  KRS: 0000130748
  REGON350908122NIP6771022149KRS0000130748
  Członkowie reprezentacji:
  Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko
  Dukat Damian Mateusz Członek Rady Nadzorczej Delegowany Do Czasowego Wykonywania Czynności Wiceprezesa Zarządu
  Sarapata Marzena Agnieszka Prezes Zarządu"
  Dni mijają a KRS nie zmienia informacji o zmianie zarządu,prezesa, właścicieli. Co jest grane ? A może jednak jeszcze nie było posiedzenia sadu rejestrowego w sprawie ustalenie właściciela tej spółki akcyjnej ?

 • lyjnin69

  Oceniono 1 raz 1

  jeszcze Piszczka i Lewandowskiego
  tylko mam takie małe pytanie
  czy wyjaśniono jednoznacznie kto jest właścicielem akcji klubu ? , bo to jakoś zaczeło umykać

 • rascalow

  Oceniono 7 razy 1

  Pan Hartling się śmieje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX