Sławomir Peszko wybrał nowy klub! Półroczne wypożyczenie

Sławomir Peszko zostanie nowym zawodnikiem Wisły Kraków. Były reprezentant Polski zostanie wypożyczony na pół roku do zespołu Macieja Stolarczyka - informuje Tomasz Włodarczyk z "Przeglądu Sportowego".
Zobacz wideo

Sławomir Peszko zostanie zawodnikiem Wisły Kraków. Z informacji "Przeglądu Sportowego" wynika, że były reprezentant Polski zostanie wypożyczony do krakowskiego zespołu na pół roku.

33-latek ma za sobą bardzo nieudaną rundę jesienną. W Lechii nie grał niemal w ogóle, bo najpierw był zawieszony na trzy miesiące za brutalny faul na Arvydasie Novikovasie, a późnej został odsunięty za złe zachowanie w stosunku do trenera. Na wiosnę szansa grę też nie miałby dużych, a jak sam niedawno przyznawał - na zagraniczny transfer liczyć raczej też by nie mógł.

Z pomocą przyszła więc Wisła Kraków, która sama tej pomocy również potrzebuje. Klub wychodzący powoli z kryzysu wzmocnił niedawno Jakub Błaszczykowski, a teraz zrobi to Sławomir Peszko.

- Cenię Sławomira Peszkę. Uważam, że posiada podobne walory, co Jakub Błaszczykowski - przyznał trener Wisły, Maciej Stolarczyk w niedawnej rozmowie ze Sport.pl.

Więcej o: