Genoa zdecydowana na kolejnego polskiego piłkarza! Niespodziewany transfer z Ekstraklasy

Jak donosi znany włoski dziennikarz Gianluca di Marzio, nowym piłkarzem włoskiego klubu Genoa, ma zostać środkowy pomocnik Zagłębia Lubin Filip Jagiełło.
Zobacz wideo

Genoa zrobiła znakomity interes na wykupieniu z Cracovii Krzysztofa Piątka. Klub latem wydał na Polaka 4,5 miliona euro, a teraz dostał za zawodnika aż 35 milionów od włoskiego AC Milan. Włosi liczą teraz na kolejne świetne inwestycje. 

Kolejny Polak w Serie A?

Polski napastnik zrobił prawdziwą furorę we Włoszech, dlatego klub zaczął dokładnie analizować nasz rynek. Jak podaje znany włoski dziennikarz Gianluca di Marzio, kolejnym transferem Genoi będzie Filip Jagiełło, czyli zawodnik kadry u-21. Urodzony w 1997 roku pomocnik jest wyróżniającym się piłkarzem w polskiej Lotto Ekstraklasie. W trwającym sezonie zagrał 17 meczów w lidze, strzelił jednego gola i zaliczył dwie asysty. 

Di Marzio twierdzi, że Genoa chciałaby przeprowadzić transfer już teraz, ale piłkarz do końca sezonu 2018/2019 miałby zostać wypożyczony do Zagłębia Lubin. Zainteresowanie polskim pomocnikiem ma być spowodowane przeciągającymi się negocjacjami z Girondins Bordeaux, a Genoa była także zainteresowana Duńczykiem Lukasem Leragerem. 

Więcej o: