Wisła Kraków znalazła sponsora na zgrupowanie w Turcji

Wisła Kraków wyruszyła w środę na zgrupowanie do Turcji. W kadrze znalazło się 25 piłkarzy. Wśród nich Jakub Błaszczykowski. W organizacji obozu pomogła firma Murapol S.A., jeden z największych deweloperów w Polsce.
Zobacz wideo

Wisła Kraków wyruszyła w środę do Turcji, gdzie będzie trenować przed startem rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy. Piłkarze i sztab szkoleniowy zamieszkają w hotelu IC Santai Family Resort w Belek. W organizacji obozu pomogła Wiśle firma Murapol S.A., jeden z największych deweloperów w Polsce.

W zespole Macieja Stolarczyka znalazło się 25 piłkarzy. Wśród nich Jakub Błaszczykowski. Do Turcji nie polecieli kontuzjowani: Jakub Bartosz, Paweł Brożek, Rafał Boguski i Marcin Grabowski. W kadrze nie ma też testowanego Lucasa Guedesa, bramkarza Kacpra Chorążki, który ma trafić na wypożyczenie i Patryka Plewki. Młody piłkarz ma problemy z paszportem, ale dołączy do zespołu w piątek - poinformował Michał Knura, dziennikarz portalu lovekrakow.pl.

Kadra Wisły na obóz w Turcji:

  • Bramkarze: Mateusz Lis, Michał Buchalik, Kamil Broda.
  • Obrońcy: Rafał Pietrzak, Maciej Sadlok, Lucas Klemenz, Daniel Hoyo-Kowalski, Kacper Laskoś, Piotr Świątko, Dawid Szot, Marcin Wasilewski, Łukasz Burliga, Matej Palcic.
  • Pomocnicy: Vullnet Basha, Patryk Moskiewicz, Arkadiusz Kasia, Dawid Malik, Jakub Błaszczykowski, Daniel Morys, Maciej Śliwa, Wojciech Słomka, Kamil Wojtkowski.
  • Napastnicy: Krzysztof Drzazga, Marko Kolar, Aleksander Buksa

W Turcji Wisła ma rozegrać dwa sparingi. Rywalami zespołu Macieja Stolarczyka będą bułgarski Etyr Wielkie Tyrnowo oraz niemiecki FSV Optik Rathenow.

Więcej o: