Ekstraklasa. Legia zaczęła drugi obóz. Ricardo Sa Pinto nie zmienił kadry

W poniedziałek rozpoczął się drugi zimowy obóz Legii Warszawa w portugalskiej Troi. Ricardo Sa Pinto zabrał na niego tych samych zawodników, ponownie pomijając m.in. Arkadiusza Malarza.
Zobacz wideo

Drugi obóz legionistów odbędzie się dokładnie w tym samym miejscu co pierwszy, czyli w portugalskiej Troi, gdzie piłkarze Ricardo Sa Pinto przebywali od 7 do 18 stycznia. Po trzech dniach pobytu w Warszawie, mistrzowie Polski w poniedziałek o godz. 15 ruszyli z powrotem do Portugalii.

Na pokładzie samolotu, podobnie jak na pierwszy obóz, zabrakło Arkadiusza Malarza, Jose Kante, Chrisa Philippsa oraz Cristiana Pasquato. Wszyscy ci piłkarze otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców, wszyscy oni nie mieszczą się w koncepcji Sa Pinto.

Legioniści wrócą do Warszawy 1 lutego. Pierwszy mecz w ekstraklasie w 2019 roku drużyna Sa Pinto zagra 10 lutego, kiedy na wyjeździe zmierzy się z Wisłą Płock (18.00). Po 20 rozegranych dotychczas kolejkach mistrzowie Polski zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do prowadzącej Lechii Gdańsk.

Więcej o: