Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jakub Błaszczykowski trenował z Wisłą Kraków [WIDEO]

W środę Jakub Błaszczykowski zameldował się na treningu Wisły w miejscowości Myślenice. Był to pierwszy oficjalny trening reprezentanta Polski z zespołem Białej Gwiazdy.

Wszystko wskazuje, że Błaszczykowski zostanie piłkarzem Wisły, choć przyszłość klubu wciąż nie jest jasna. Piłkarz jest bardzo zaangażowany w próbę ratowania krakowskiego klubu i chce pomóc swojej dawnej drużynie, dlatego angażuje się również w rozmowy organizacyjne. - Wszystko wyjaśni się w najbliższym czasie - usłyszeliśmy z otoczenia piłkarza. Piłkarz pojawił się w Myślenicach, gdzie Wisła Kraków zaczyna okres przygotowawczy. Ale żadnej umowy wciąż nie podpisał.

Ewentualne sprawy kontraktowe zostaną dograne w momencie, w którym Biała Gwiazda będzie pewna gry w Ekstraklasie, a klub będzie miał szanse na realną walkę w lidze. Błaszczykowski cały czas chce pomóc Wiśle i sam jest mocno zaangażowany w sprawę Białej Gwiazdy, dlatego gotowy jest grać za darmo.

Kuba przyjechał na środowy trening w towarzystwie Pawła Brożka oraz Marcina Wasilewskiego, czyli najbardziej doświadczonych zawodników Białej Gwiazdy.

Błaszczykowski może grać za darmo, ale klub musi mieć ambicje sportowe

- Błaszczykowski ponoć jest w stanie grać pół roku bez pensji z Wisły, ale oczekuje perspektyw sportowych. Nie będzie grał w otoczeniu samych juniorów, więc jeśli nic się nie zmieni, dzisiejszy trening był po prostu, by nie rdzewieć - napisał na TT Michał Trela, dziennikarz Przeglądu Sportowego.

Więcej o:
Komentarze (21)
Jakub Błaszczykowski trenował z Wisłą Kraków [WIDEO]
Zaloguj się
 • mortus444

  Oceniono 4 razy 2

  Chyba go pogrzało

 • d1r3ct

  Oceniono 1 raz 1

  Ale komu chce pomoc ? Sorry, ale poprzedni i obecni ludzie...to albo bandyci, ludzie współpracujący z bandytami + działający na szkodę klubu celowo...lub "jedynie" poprzez niespotykaną niekompetencję.
  Dlaczego upadek Wisły byłby "dobry" dla piłki ? Jednak to byłoby jakieś oczyszczenie w klubie, lidzie, zarządzie, Ekstraklasie i PZPNie. Czy pozbyto by się bandziorków z klubu ? Pewnie nie do końca, w niższej lidzie mogliby być teoretycznie mniej widoczni. Ale już nie teraz po takiej aferze.
  Po drugie to byłaby nauczka dla miasta, nie tyle samego Krakowa co w ogóle przykład dla innych samorządów jak to się może skończyć i do kogo trafiają pieniądze.
  Po trzecie nauczka i przykład na Ekstraklasy i PZPNu, że tolerowanie klubów z takim zarządzaniem, takimi ludźmi w klubie szkodzi lidze i ich własnym klubom, interesom.
  Czwarte - przykład dla właścicieli klubów i wszystkich innych...taki sam jak dla ww. Nie może być współpracy, która opiera się na takich zasadach i przede wszystkim z takimi osobami.
  Szkoda klubu i jednak tradycji, dokonań, ale...lepszy byłby start od zera niż ratowanie trupa. który cuchnie na kilometr. I to dlatego, że wszyscy przez tak długo patrzyli jak się rozkłada i nic nie zrobili. Pomoc dzisiaj może być przykładem, że nie ważne ile kasy pójdzie w błoto, a raczej do kieszeni bandytów to i tak ktoś potem...się zrzuci, uratuje. A to bardzo szkodliwa polityka, przykład na zasadzie alkoholika i zakłamywania siebie.

 • mortus444

  Oceniono 1 raz 1

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE: ZBIERAMH NA POMNIK DLA ANDRZEJA KULASA KTÓRY WIELKIM PROROKIEM BYŁ TUTAJ WPLACAJ BTC FRAJERZE

 • mortus444

  Oceniono 1 raz 1

  NIECH ZYJA NAM CHĘTNE PANIENKI DZIEWICE CO WALĄ DRZWIAMI I OKNAMI DO TWOJEJ SYPIALNI O PANIE!

 • mortus444

  Oceniono 1 raz 1

  NIECH ZYJE KULIS ANDRZEJ PROROK TYSIACLECIA

  ON TO DLA NAS LUDZI ZYSZCZYŁ SPAM BOSKI Z SAMYCH KRAŃCÓW CZASOPRZESTRZENI

 • mortus444

  Oceniono 1 raz 1

  NIECH ZAPLONIE CO SWIT KRWAWA ŁUNA WROĢÓW SPAMU

  OTO SPAM ZSTĄPIŁ Z NIEBIOS ABY WYRŻNĄĆ MIECZEM OGNISTYM SŁOWA ŚMIERCI

 • mortus444

  Oceniono 1 raz 1

  NADCHODZI DZIEN WYZWOLENIA SPAMU

  WSZYSCY JESTEŚMY SPAMERAMI

 • mortus444

  Oceniono 1 raz 1

  SPAM NIE UMARŁ

  NIECH ŻYJE W NASZYCH SERCACH WIECZNY DUCH SPAMU

 • stach_79

  0

  Brawo Kuba! Wiedz jednakże, będziesz grał za darmo... to jest poświęcenie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX