Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków. Mats Hartling znalazł nowego inwestora dla Wisły?! Zostanie sprawdzony

Jak informuje Interia, Mats Hartling odezwał się do redakcji, który twierdzi, że... znalazł nowego inwestora dla krakowskiego klubu. Szwed stawia zarzuty TS Wisła Kraków. Odpowiedział na nie Rafał Wisłocki, prezes klubu.
Zobacz wideo

- Po tym, jak nas oszukał Vanna Ly znalazłem nowego inwestora, poinformowałem o tym TS Wisła, ale Towarzystwo milczy i naraża klub na niebezpieczeństwo - pisze Interia. 

Hartling znalazł nowego inwestora?

Mats Hartling twierdzi, że TS Wisła Kraków działa na szkodę spółki, a Bogusław Leśnodorski nie dopuszcza go do głosu.  Szwed nie chce jednak zdradzić, kim jest nowy inwestor. - Nie mogę zdradzić. Wisła może łatwo zweryfikować tę firmę, ale zamiast się za to wziąć, to prowadzi jakąś gów... grę. Zasłania się byłym prezesem Legii, facetem, który ma wysokie ambicje i takie samo mniemanie o sobie. TS Wisła mnoży problemy, ale rozwiążemy je, mamy przecież ważną umowę - grzmi Hartling. 

Inwestor Hartlinga zostanie prześwietlony

Sprawę skomentował również Rafał Wisłocki, który został nowym prezesem krakowskiego klubu stwierdził, że i ten inwestor będzie prześwietlony. - Weryfikacją inwestorów zajmuje się pan Leśnodorski i jego kancelaria. Podjęliśmy z nim współpracę, mamy do niego pełne zaufanie. Jego kancelaria zweryfikuje również tego inwestora. Część inwestorów kontaktuje się bezpośrednio do mnie, część kontaktuje się z panem Leśnodorskim - mówi Wisłocki dla Interii.

Wisła Kraków wróciła w ręce Towarzystwa Sportowego Wisła po tym, jak Vanna Ly ostatecznie nie zapłacił za przejęcie klubu. Zbigniew Boniek ostrzegał przed tym najważniejsze osoby w klubie. Sam biznesmen opowiadał mnóstwo historyjek. Twierdził, że ma prawa do biografii Alego Agcy, który przeprowadził zamach na Jana Pawła II. Ostatecznie nie wywiązał się z umowy i nie przelał 12,2 miliona złotych na konto Wisły Kraków. 

Więcej o: