Legia Warszawa. Zwrot w sprawie transferu Michała Pazdana?

Michał Pazdan jedzie z Legią Warszawa na obóz przygotowawczy. Obrońca odrzucił oferty z Turcji - poinformowała Izabela Koprowiak z "Przeglądu Sportowego".
Zobacz wideo

Ostatnie miesiące nie są najlepsze dla Michała Pazdana. Jeszcze niedawno był filarem obrony Legii Warszawa i reprezentacji Polski, jednak obecnie jest dopiero czwartym w kolejności stoperem w zespole Ricardo Sa Pinto. Portugalczyk woli korzystać z Mateusza Wieteski, Artura Jędrzejczyka oraz Williama Remy'ego. Ostatni mecz w lidze rozegrał 2 września z Cracovią, w którym dostał czerwoną kartkę. Potem pojawiał się na boisku jedynie w meczach Pucharu Polski. Pazdan od dawna chciał odejść z klubu, a Legia Warszawa nie będzie go zatrzymywała.

Pazdan jedzie z Legią na obóz

Sęk w tym, że obrońca odrzucił kolejne oferty. Pazdanowi przedstawiono trzy oferty z Turcji. Polak odrzucił jednak Akhisarspor i Erzurum, a Malatayaspor zrezygnował, bo zbyt długo czekał na ostateczną odpowiedź. W tej chwili przyszłość Pazdana jest nieznana, wiadomo na razie tyle, że poleci z Legią Warszawa na obóz przygotowawczy przed rundą wiosenną do Portugalii. Obrońca zmieni klub najpóźniej latem, bo po sezonie wygasa jego kontrakt.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%
Więcej o: