Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków rozwiązała umowę ze Stowarzyszeniem Kibiców. Zaliczyła też małą wpadkę

Wisła Kraków rozwiązała umowę ze Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków. Niestety, nie obyło się bez wpadki. Krakowianie pomylili datę na umowie.
Zobacz wideo

Wisła Kraków próbuje rozwiązać kryzys, który powstał w związku z olbrzymimi długami i nieudaną próbą sprzedaży krakowskiego klubu. Biała Gwiazda zdecydowała się także na odcięcie od Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków. Chodzi prawdopodobnie o zapis, który oddawał SKWK złotówkę od każdego biletu sprzedanego przez Wisłę Kraków. 

- Z dniem 5 stycznia 2018 roku za porozumieniem stron ulega rozwiązaniu umowa o świadczeniu usług pomiędzy Wisłą Kraków, a Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków - czytamy.

Niedopatrzenie w umowie

Niestety, w umowie jest błąd, bo pojawiła się data 5 stycznia 2018 roku, a nie 5 stycznia 2019 rok.  Klub jednak szybko opublikował sprostowanie i obietnice podpisania nowej umowy oraz jej opublikowanie. 

Rozwiązanie umowy z SKWK może być jednym z pierwszych kroków zaproponowanych przez Bogusława Leśnodorskiego, który został pełnomocnikiem Wisły, a jego kancelaria pomaga krakowskiemu klubowi. W piątek Leśnodorski sam pisał o nowym początku, a takim krokiem może być odcięcie się od stowarzyszenia kibiców

Więcej o: