Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków. Bogusław Leśnodorski na pomoc Wiśle. Były prezes Legii Warszawa ma rozmawiać z zawodnikami "Białej Gwiazdy"

Bogusław Leśnodorski ma pomagać Wiśle Kraków w wyjściu z kłopotów finansowo-organizacyjnych. Na konferencji prasowej Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków usłyszeliśmy m.in., że były prezes Legii Warszawa ma rozmawiać w imieniu krakowskiego klubu z jego zawodnikami.
Zobacz wideo

Z konferencji Towarzystwa Sportowego wiemy, że Leśnodorski otrzymał pełnomocnictwa do reprezentowania Wisły Kraków, w tym w rozmowach z piłkarzami "Białej Gwiazdy". - Pan Leśnodorski będzie się kontaktował z zawodnikami. Ratujemy sytuację, by drużyna nie rozwiązała umów - powiedział Rafał Wisłocki, nowy prezes krakowskiego klubu. Okazało się także, że kancelaria Leśnodorskiego ma pomagać Wiśle za darmo.

- Pan Leśnodorski uzyskał od nas pełnomocnictwo do reprezentowania nas przed PZPN. Ja rozmawiałem z panem Wachowskim. Wiemy, co musimy zrobić, żeby Wisła dostała licencję, ale musimy zrobić jeszcze więcej, żeby Wisła zagrała - przyznał także Wisłocki. Komisja Licencyjna przy Polskim Związku Piłki Nożnej w czwartek zawiesiła licencję "Białej Gwiazdy" na grę w Ekstraklasie.

Bogusław Leśnodorski odniósł się już na Twitterze do konferencji Towarzystwa Sportowego. - Żeby tylko wszyscy chcieli sobie dać pomoc...To jest wszystko tak abstrakcyjne ze albo się uda w najbliższych tygodniach “zacząć” od nowa albo....nie będzie niczego - napisał były prezes Legii.

O tym, że Leśnodorski ma pomagać Wiśle Kraków informowaliśmy w czwartek jako pierwsi. - Wisła Kraków jest na celowniku. Wszyscy na nią patrzą, także PZPN. Nikt już nie pozwoli na dalsze ściemnianie. Jeżeli klub nie znajdzie kogoś sensownego do pomocy, to sam się z tego nie wygrzebie - tłumaczył były prezes Legii.