Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków. Wyjaśniła się tajemnica siłowni prowadzonej dawniej przez "Miśka". Nowa właścicielka zrezygnowała!

Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków poinformowało, że teren przy ul. Reymonta 22, gdzie m.in. działała siłownia prowadzona przez Pawła M. pseudonim "Misiek", nie będzie już wynajmowany przez Agatę Zebranowicz. Jej najem trwał zaledwie kilka dni - informuje Przegląd Sportowy.
Zobacz wideo

Zamieszanie wokół Wisły Kraków nie ma końca. W czwartek Komisja Licencyjna PZPN zawiesiła licencję Wisły Kraków. Zrobiła to po tym, jak dyrektor Departamentu Rozgrywek PZPN Łukasz Wachowski skierował do KL wniosek o wszczęcie postępowania w związku z naruszeniami podręcznika licencyjnego. - Każdy obszar tej transakcji jest absurdalny, nierealny, kafkowski, matriksowy. Ja się z czymś takim nie spotkałem w całej swojej karierze zawodowej. To niestandardowy przypadek, chyba największy skandal biznesowo-finansowy w historii polskiej ligi - mówi o sprzedaży Wisły Grzegorz Kita, ekspert ds. konsultingu sportowego.

Ale to wcale nie koniec absurdów i niejasności wokół Wisły. TS Wisła Kraków poinformowało, że teren przy ul. Reymonta 22, gdzie m.in. działała siłownia prowadzona przez Pawła M. pseudonim "Misiek", nie będzie już wynajmowany przez Agatę Zebranowicz. Choć Pani Agata wynajmowała ten teren od zaledwie kilku dni! Mało tego, firma Supergym Agata Zebranowicz została założona 29 listopada, a więc zaledwie dwa dni po tym, gdy Szymon Jadczak, dziennikarz śledczy TVN, poinformował o rozwiązaniu umowy najmu z "Miśkiem". Wcześniej Pani Zebranowicz nie prowadziła żadnej działalności gospodarczej tego typu. 

- Tak, to ja wzięłam w najem tę siłownię od tego roku, ale po tym, jaka zrobiła się na mnie nagonka w mediach, rezygnuję. Nie zrobiłam nic złego, ale nie chcę mieć z tym już nic wspólnego. Taką podjęłam decyzję. Jeśli za tymi słowami pójdzie faktyczna rezygnacja, Towarzystwo Sportowe będzie musiało jeszcze raz poszukać najemcy dla siłowni przy Reymonta - mówi Zebranowicz cytowana przez Michała Trelę, dziennikarza Przeglądu Sportowego.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%