Salvador Agra przejdzie do Legii? Ricardo Sa Pinto chce kolejnego Portugalczyka

Salvador Agra jest blisko podpisania kontraktu z Legią Warszawa. Piłkarz z mistrzami Polski miałby związać się 3-letnią umową - informują portugalskie media.
Zobacz wideo

Agra to piłkarz Benfiki, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Cadiz CF, dla którego rozegrał łącznie dziesięć spotkań, z czego sześć w drugiej lidze hiszpańskiej. Zaliczył w nich jedną asystę. W sobotę szefowie klubu z Andaluzji poinformowali, że zdecydowali się zakończyć wypożyczenie zawodnika, który pierwotnie miał pozostać w ich drużynie do końca sezonu.

Zdaniem dziennikarzy "A Bola", taką sytuację wykorzystać może Legia Warszawa. Piłkarza z występów w Portugalii zna bowiem Ricardo Sa Pinto, który chętnie zobaczyłby go w Legii Warszawa. Według "O Jogo", prawoskrzydłowy miałby przenieść się do mistrzów Polski na zasadzie transferu definitywnego, po którym podpisałby 3-letni kontrakt.

27-latek to wychowanek drużyny Varzim Sport Club. W przeszłości grał również m.in. w Realu Betis, Sienie czy SC Braga. Portal "Transfermarkt" wycenia go na 800 tys. euro.

 
Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%
Więcej o: