Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków. Były członek zarządu TS Wisła Kraków podważa przelew od właścicieli

Wisła Kraków nie otrzymała jednak przelewu? Były członek zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków Rafał Wisłocki podważa na Twitterze prawidłowość potwierdzenia przelewu, jaki miał otrzymać krakowski klub.
Zobacz wideo

Zamieszanie wokół Wisły Kraków trwa. Jak poinformował w sobotę popołudniu dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Piotr Wołosik, krakowski klub otrzymał przelew od nowych właścicieli. Informację tę niedługo później przekazał również dziennikarz RMF FM, Marek Balawajder. Tymczasem były członek zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków Rafał Wisłocki wrzucił na Twitterze zdjęcie potwierdzenia przelewu, podważając jego wiarygodność. 

Wisłocki poinformował, że podpisy na dokumencie przelewu oraz parafki i sam podpis na umowie nie są takie same. Dodał również, że według jego wiedzy sam przelew nie miał wyjść z Zurychu. W tym szwajcarskim mieście Wisłocki przebywał we wtorek wraz z ówczesną prezes TS Wisła Kraków Marzeną Sarapatą oraz wiceprezesem Szymonem Michlowiczem. Spotkali się oni wtedy z przedstawicielami nowego inwestora. 

Według informacji uzyskanych przez Sport.pl, przelew, który mieli zrealizować Vanna Ly i Mats Hartling, jednak nie dotarł na Reymonta. W Krakowie czekają do poniedziałku, gdy po weekendowej przerwie pracę wznowią banki. Ostatni dzień roku będzie więc sądnym dniem dla "Białej Gwiazdy".

Więcej o:
Komentarze (101)
Wisła Kraków. Były członek zarządu TS Wisła Kraków podważa przelew od właścicieli
Zaloguj się
 • t.kubidowski

  Oceniono 23 razy 21

  w poniedziałek okaże się, że kasy nie ma ale już na pewno będzie w środę

 • sirbankster

  Oceniono 20 razy 18

  to potwierdzenie przelewu krąży na Twiterze od kilku godzin... wysłane w eter zostało z fake konta Vanna Ly (załozonego dobrych kilka dni temu przez jakiegoś zgrywusa)... Tak na marginesie zgrywus ma polewkę a ''dziennikarze'' newsy....

 • tenare

  Oceniono 20 razy 18

  Potwierdzeniem przelewu jest wpływ pieniędzy na konto, a nie jakiś śmieć z podpisami i pieczątkami.

 • jaceq

  Oceniono 14 razy 14

  Kto to jest ten łysy szyita z dekoltem po jaja na każdym zdjęciu? To ten Misiek?

 • siwywaldi

  Oceniono 18 razy 14

  Na takie "potwierdzenia", to nawet sklepów internetowy nie da się nabrać 😂

 • mer-llink

  Oceniono 15 razy 13

  Misiek: - SŁucjhaj Wanna, nie zgrywaj mnie tu princa, bo jestes prosty słup, który MArzenka najęła do transakcji. Siedź więc cicho.
  Ly: - DObra , Misiek. To umówmy się, ze ja lecę teraz na wakacje do Ameryki. I że z powodu podróży kontakt ze mną jest trudny. Gra?
  Misiek: - Ty, Wanna, jak dziecko. Jak lecisz? Przecie to 6 godzin i już z tobą byle jaki dziennikarz miec powienien apojtment w tej Ameryce, wywiad i videło na jutub. Tego sie nie da załatwić tak hyc-hyc.
  Ly: - To co gramy?
  Misiek: - Ty kajakiem osobistym płyniesz do tej twojej Ameryki, jasne?Przez morze, jakieś 6 dni... No, ostatecznie prywatnym jachtem "Queen of Kambodża", ale w zderzeniu z wielorybem urwało ci antenę i nie ma z tobą radiowego kontaktu. Kapujesz?
  Ly: - DObry numer! Już wchodzę na pokład. Ogłoś tam w polskich telewizjach, ze już rzuciliśmy cumy i jestesmy na Biskajach. A w koło same żarłoczne wieloryby... Każdy o z takom mordom, oooo....
  Misiek: - Jakby nie zatrybiło, albo cos tu śledzczy namącą, to przygotuj sie, że wieloryb cię pożre. Wyprawimy ci pogrzeb z kibolami na Skałce jako dobrodziejowi naszemu. A potem zrobimy ci papiery na Ly Prysznic i będziesz sobie mógł spoko dalej żyć.
  Ly: - Dobrego Sylwestra Szefie!
  Misiek: - No baw się tam grzecznie. Bez odbioru.

 • volongoto41

  Oceniono 13 razy 13

  Zamienię wersalkę na pół litra wódki. Leżę, przepraszam czekam pod monopolowym....

 • dreyer

  Oceniono 12 razy 12

  Jakby co to zamieszczam szablon:

  Hello, dear friend!
  In order to receive a proof of payment, you need to send 1000 euro into the bank account given below.

  Best regards,

  Vanna Ly

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX