Legia Warszawa pozbędzie się Cristiana Pasquato? Dwa kluby zainteresowane

Cristian Pasquato może opuścić Legię w zimowym oknie transferowym. Piłkarz chce wrócić do Włoch, a jego pozyskaniem zainteresowane są Pescara i Benevento - informuje portal calciomercato.com
Zobacz wideo

Pasquato w tym sezonie nie może liczyć na regularną grę w Legii. Ricardo Sa Pinto bardzo rzadko daje mu szanse na występy i nie wiąże z nim planów na przyszłość. Dodatkowo kontrakt wychowanka Juventusu kończy się w czerwcu przyszłego roku. Bardzo możliwe, że 29-latek Legię opuści jednak już w styczniu. Zdaniem calciomercato.com, pomocnik chce wrócić do Włoch, a jego pozyskaniem zainteresowani są szefowie dwóch drugoligowych klubów - Pescary i Benevento. Portal "Transfermarkt" wycenia piłkarza na 750 tys. euro.

Legia pozbywa się niepotrzebnych piłkarzy

Pasquato, w przypadku transferu do Serie B, byłby jednym z kilku zawodników, którzy zimą opuszczą Legię. Wiadomo bowiem, że mistrzowie Polski chcą się pozbyć Jose Kante, któremu Sa Pinto zarzuca zbyt małe zaangażowanie w treningi. Wiadomo też, że z klubami z Turcji negocjuje Michał Pazdan, a zagraniczne zespoły obserwują także Sebastiana Szymańskiego czy Radosława Majeckiego. Odejść może również Dominik Nagy, a z klubem oficjalnie już pożegnał się Eduardo.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%
Więcej o: