Michał Pazdan odchodzi z Legii Warszawa. Jest bardzo blisko nowego klubu

Michał Pazdan w styczniowym oknie transferowym prawdopodobnie opuści Legię Warszawa. Środkowy obrońca mistrzów Polski negocjuje transfer do Goeztepe.
Zobacz wideo

Goeztepe chciało Pazdana już dwa lata temu, po bardzo udanych mistrzostwach Europy w wykonaniu środkowego obrońcy. Wówczas mówiło się o kwocie transferowej w wysokości 2 mln euro. Ostatecznie zawodnik pozostał jednak w Warszawie, ale w najbliższym oknie ma być już inaczej.

Zdaniem Piotra Wołosika z "Przeglądu Sportowego", przedstawiciele Pazdana zakończyli już negocjacje z szefami 10. klubu ligi tureckiej. Teraz czas na ich ostateczną decyzję. Trener zespołu, Kemal Oezdes bardzo chce zobaczyć reprezentanta Polski w swojej drużynie. Wydaje się więc, że dopięcie umowy jest kwestią kilkunastu godzin. Wiadomo natomiast, że Legia nie będzie mogła liczyć na to, że potencjalny nowy klub Polaka zapłaci za niego tak dużo, jak było to możliwe jeszcze dwa lata temu.

Legia Warszawa już nie chce Pazdana

Pazdan w tym sezonie ma duże problemy z regularną grą. Po przyjściu Ricardo Sa Pinto nie może liczyć na występy w pierwszym składzie. Zazwyczaj nie mieści się także w kadrze meczowej. 31-latek zebrał łącznie siedem występów we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił jednego gola. Większość miała jednak miejsce jeszcze za kadencji Deana Klafuricia.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.