Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa zainteresowana obrońcą z drugiej ligi tureckiej

Legia Warszawa jest zainteresowana sprowadzeniem Yusufa Acera, lewego obrońcy Altinordu, drugoligowego klubu z Turcji - informuje portal "Transfer Merkezi".
Zobacz wideo

Zdaniem jednego z największych tureckich portali sportowych, rozmowy na temat sprowadzenia lewego obrońcy, z władzami Altinordu prowadził już dyrektor sportowy Legii, Radosław Kucharski, który miał ustalać m.in. warunki indywidualnego kontraktu piłkarza.

Acer, to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników występujących w drugiej lidze tureckiej. Po tym, jak 21-latek w tym sezonie wystąpił w piętnastu spotkaniach swojego zespołu, w których zaliczył jedną asystę i zebrał dużo dobrych recenzji, zainteresowały się nim także Fenerbahce czy Konyaspor. Z ich strony dotychczas zabrakło jednak konkretnych propozycji.

Dwukrotny młodzieżowy reprezentant Turcji w tej chwili wyceniany jest na 500 tys. euro. Jego umowa kończy się jednak w czerwcu przyszłego roku, co oznacza, że kwota, jaką Legia będzie musiała za niego zapłacić zimą, może być znacznie niższa. Latem będzie on bowiem dostępny za darmo.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%