Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Lech Poznań osłabiony przed hitowym meczem z Wisłą Kraków

Lech Poznań będzie mocno osłabiony w hitowym meczu z Wisłą Kraków, która znalazła nowych właścicieli. Nawałka nie będzie mógł skorzystać aż z czterech zawodników.
Zobacz wideo

W piątek o godzinie 20:30 Wisła Kraków zagra z Lechem Poznań w hitowym meczu 20. kolejki Lotto Ekstraklasy. Spotkanie elektryzuje o tyle, że Adam Nawałka po wielu latach wraca do Krakowa, w którym rozpoczynał trenerską karierę, a Wisła Kraków rozpoczyna nowy rozdział, bo we wtorek została przejęta przez nowych właścicieli.

Lech Poznań będzie w tym spotkaniu jednak mocno osłabiony, a Adam Nawałka nie będzie mógł skorzystać aż z czterech podstawowych piłkarzy. 

Niestety, do grupy kontuzjowanych piłkarzy dołączył Jasmin Burić, który w meczu z Zagłębiem Sosnowiec doznał urazu oczodołu a także uszkodził łuk brwiowy. W meczu z Wisłą Kraków nie zagrają także inni piłkarze. Zabraknie Kamila Jóźwiaka (który zmaga się z urazem więzadeł), Tomasza Cywki (leczy uraz kolana) oraz z Macieja Gajosa, który ma problem z mięśniami. 

Kontuzje dotknęły również Wisłę Kraków. W środę można było przeczytać o kontuzji Macieja Sadloka.  Urazy leczą m.in Jesus Imaz i Rafał Boguski, niepewny jest także występ Pawła Brożka.

Spotkanie Wisła Kraków - Lech Poznań rozpocznie się w piątek o godz. 20.30. W Piątek ma dojść także do prezentacji nowych właścicieli Wisły Kraków.