Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Znamy nazwisko nowego prezesa Wisły Kraków?

Dziennikarz TVN Szymon Jadczak informuje, że nowym prezesem Wisły Kraków ma być Dariusz Stachowiak z agencji AF Management. To jedna z osób odpowiedzialnych za ściągnięcie do Polski zagranicznych inwestorów.

Wisła Kraków została sprzedana. Nowi właściciele wzbudzają jednak wiele kontrowersji. O ich biznesach wiadomo niewiele. Głównym inwestorem będzie Ly Vanna. - Pan Ly Vanna z Alelegi jest członkiem rodziny królewskiej i nie udziela się publicznie. Unika prasy i mediów. Tak samo będzie też w Wiśle. W tym momencie Vanna jest współwłaścicielem bodaj 12 klubów - mówi Sport.pl Adam Pietrowski.

Wiadomo, że nowym dyrektorem sportowym klubu ma zostać właśnie Adam Pietrowski. Pogłoski mówią także o tym, że nowym prezesem będzie były piłkarz Lecha Poznań. 

Znamy nowego prezesa Wisły? 

Z każdą kolejną godziną poznajemy więcej szczegółów dotyczących przyszłego funkcjonowania krakowskiej Wisły. Okazuje się, że nowym prezesem klubu za ma zostać Dariusz Stachowiak, czyli wychowanek Lecha Poznań, a obecnie menadżer piłkarski - informuje Szymon Jadczak. 

Stachowiak jest ponoć osobą, która ściągnęła do Krakowa zagranicznych inwestorów. Urodzony w 1984 roku manager w Ekstraklasie wystąpił 39 razy i strzelił 1 gola (ale większość z tych występów zaliczył w Górniku Zabrze). Po karierze zajął się rozwijaniem działalności menadżerskiej. 

Więcej o:
Komentarze (8)
Ekstraklasa. Znamy nazwisko nowego prezesa Wisły Kraków?
Zaloguj się
 • unnabujp

  Oceniono 1 raz 1

  Czy (z)wislaki beda teraz grac w koszulkach z wizerunkiem PolPota ( bo to chyba jego kasa ) ?

 • muzoman

  Oceniono 5 razy 1

  To chyba jakiś słup ten z Lecha.

 • guru133

  Oceniono 2 razy 0

  Oho, kibolstwo już się burzy i liczy na "karki", czyli sieroty po Miśku. Jeżeli chuligani nie zostaną wytrzebieni z Wisły, to żaden inwestor w bandycki klub nie będzie chciał inwestować i Wisełkę czeka czwarta liga. W każdym razie, jeden pozytywny krok został uczyniony. Marionetka bandytów została odsunięta od rządzenie klubem.

 • malepifko

  Oceniono 8 razy 0

  Już widzę jak Wiślackie tzw karki akceptują wychowanka Lecha w roli prezesa.

 • ziomekp.1

  Oceniono 1 raz -1

  "Warsiafskie" media dostają sraczki i zaczynają wybrzydzać oraz szukać dziury w całym, mnie popękają zajady ze śmiechu jeśli pogłoski o wpompowaniu w Wisłę kwoty rzędu 120 milionów okażą się prawdą -- "LEGŁA" wraz z Warsiafką padną na cyce z zazdrości.

 • mikeszpiotr

  Oceniono 1 raz -1

  ja pie... ale newsy wychowanek lecha chyba z przdszkola a pradziadek był w wunderwafe

 • xzyzzy

  Oceniono 4 razy -2

  urodzony w roku .... manager. szczelił 1 gol. po karierze rozwijał działalność managerską.
  opiszcie k... tę karierę dokładniej, a także to, jak się rodzą managery.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX