Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków wydała specjalny komunikat

Towarzystwo Sportowe Wisła wydało specjalny komunikat dotyczący zmiany właściciela klubu. Dowiadujemy się z niego, że umowa z nowym sponsorem została już podpisana.
Zobacz wideo

"We wtorek 18 grudnia doszło do spotkania przedstawicieli Towarzystwa Sportowego „WisłaKraków z luksembursko-brytyjskim konsorcjum funduszy inwestycyjnych, podczas którego podpisano warunkową umowę sprzedaży 100 procent akcji Wisły Kraków SA.

Szczegóły umowy są objęte ścisłą klauzulą poufności. Uprawomocnienie umowy nastąpi w najbliższych dniach" - czytamy w komunikacie klubu.

To oznacza, że potwierdziły się informacje o tym, że Wisła Kraków będzie miała nowych właścicieli. We wtorkowy wieczór w Zurychu zostały podpisanie oficjalne dokumenty na temat sprzedaży klubu. Jak informował Sport.pl, zespół przejęły firmy Capital Noble Partners i Alalega. Ta druga ma być większościowym udziałowcem.

Więcej o:
Komentarze (69)
Wisła Kraków wydała specjalny komunikat
Zaloguj się
 • jxl82

  Oceniono 16 razy 12

  Kiedyś był nigeryjski szwindel teraz będzie kambodżański. Szwed który figuruje na umowie przejęcia Wisły, nieźle oszukał ludzi na bitcoinie.

 • matyldas1234

  Oceniono 16 razy 10

  "Niniejszym potwierdzamy otwarcie nowej pralni w mieście ".

 • js08836

  Oceniono 8 razy 8

  Szampany schować ,albo oddać do sklepu. Z balonu spuścić powietrze. Zgasić światło i się nie pokazywać. Oto Sportowe Fakty WP ujawniły z kim Wisła K. podpisała umowę. Nie będę przepisywał tekstu ale, to co przeczytałem, a tekst jest szczegółowy, to włos się na głowie jeży. " Z deszczu pod rynnę ", to celny tytuł artykułu.

 • runnin.biz

  Oceniono 12 razy 8

  Ani Matsa Hartinga ani Alalegi nie znajduję w poważnych źródłach. Jedyne wzmianki to w polskich serwisach, które nawzajem przekazują sobie njuza.

  Wygląda to na niezły wałek.

 • jml13060

  Oceniono 8 razy 6

  Finansowy potentat Alalegia (czy jakoś tak) hahaha ... . Poczytajcie choćby w Wikipedii o Kambodży. Inwestor z jednego z najbiedniejszych krajów świata ratunkiem dla słynnej na całą Europę Wisły Kraków. Czas się bać, że nawet IV liga małopolska to będzie marzenie ściętej (khmerską maczetą) głowy.

 • rts12

  Oceniono 7 razy 5

  Ale jaja, teraz to beda cuda sie dzialy

 • warszawa1967

  Oceniono 15 razy 5

  Klub prowadzili "detaliści", a teraz przejęli go "hurtownicy"? 🙂

 • jxl82

  Oceniono 17 razy 5

  Towarzystwo Sportowe-Czerwoni Niezłomni Khmerzy.

 • kraq

  Oceniono 13 razy 5

  to ordynarna ściema i szemrana mafia budowana na słupach. wisła niby nic nie ma ale ma np. prawa do herbu, które ktoś kiedyś będzie chciał odkupić jak bedzie chciał budować klub od 4. ligi. a sama umowa też nie wiadomo jak jest skonstruowana. ci goście ten szwed i polak to scam i ściema ze spółkami z kapitałem zakładowym na całe 5 tys polskich nowych złotych. będzie tylko śmieszniej w najbliższych dniach :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX