Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Legia - Piast 2:0. Ricardo Sa Pinto: Kocham wszystkich moich piłkarzy, ale nie wszyscy mogą grać

- Dlaczego Kante i Hamalainena zabrakło w kadrze? Z tego samego powodu, dla którego nie było w niej np. Miroslava Radovicia albo innych zawodników. Kocham wszystkich piłkarzy, chcę im pomóc, ale mamy bardzo szeroką kadrę, a na mecz mogę zabrać tylko 18 zawodników - powiedział po meczu z Piastem Gliwice trener Legii Warszawa, Ricardo Sa Pinto.
Zobacz wideo

W sobotę mistrzowie Polski pokonali Piasta Gliwice 2:0 w meczu 19. kolejki ekstraklasy. Gole dla Legii strzelili Sandro Kulenović oraz Carlitos.

- Przede wszystkim drużynie należą się gratulacje za dobrze wykonaną pracę. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak zespół pracuje w ostatnim czasie. Nie jest to łatwe, bo jest zimno, bo boisko nie jest w najlepszym stanie, ale my wciąż dominujemy i gramy dobrą piłkę, co mnie bardzo cieszy - powiedział Ricardo Sa Pinto.

Konferencja Portugalczyka, już standardowo, nie mogła obyć się bez kolejnego show szkoleniowca. Trener Legii zapytany o nieobecność w kadrze meczowej Jose Kante i Kaspera Hamalainena przez kilkanaście sekund śmiał się. Po czym odpowiedział:

- Dlaczego Kante i Hamalainena zabrakło w kadrze? Z tego samego powodu, dla którego nie było w niej np. Miroslava Radovicia albo innych zawodników. Kocham wszystkich piłkarzy, chcę im pomóc, ale mamy bardzo szeroką kadrę, a na mecz mogę zabrać tylko 18 zawodników. Taka jest moja decyzja i szkoda, że na takie pytania muszę odpowiadać po każdym spotkaniu - zakończył z uśmiechem Sa Pinto.