Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Michał Pazdan odejdzie z Legii Warszawa? Chce go inny polski klub

Michał Pazdan może trafić z Legii Warszawa do Lechii Gdańsk - poinformował Tomasz Włodarczyk w "Magazynie Ekstraklasy". - Z tego co wiem, prezes Lechii Gdańsk przebywa za granicą. Na razie nie chcę wypowiadać się na temat transferu. Może po jego powrocie będę mógł powiedzieć więcej - przyznał Mariusz Piekarski, menedżer Pazdana w rozmowie ze Sport.pl

Temat transferu Michała Pazdana do innego klubu ciągnie się od Euro 2016. Wtedy Legia Warszawa oczekiwała za niego 2,5 miliona euro, a o reprezentanta Polski pytały kluby z Niemiec, Turcji, a nawet Włoch i Hiszpanii. Ostatecznie do transferu nie doszło.

Michał Pazdan w innej rzeczywistości

Teraz temat powraca, ale w zupełnie innej rzeczywistości. 31-letni obrońca stracił miejsce w pierwszym składzie Legii Warszawa i nie dostaje powołań do reprezentacji Polski. Od momentu zatrudnienia w Warszawie Ricardo Sa Pinto, Pazdan zagrał w czterech meczach Legii, a na murawie spędził 311 minut. Portugalczyk stawia na innych piłkarzy. Sytuacji Pazdana nie poprawiają również problemy ze zdrowiem.

Michał Pazdan w Lechii Gdańsk?

Tomasz Włodarczyk, dziennikarz "Przeglądu Sportowego" poinformował w "Magazynie Ekstraklasy", że Michał Pazdan może trafić do Lechii Gdańsk. - Traktowałbym to luźno na tę chwilę. Pazdan ma wysoki kontrakt, ale poszuka sobie opcji zimą. Może więcej podam pod koniec tygodnia - wyjaśnił Włodarczyk na Twitterze.

O całą sprawę zapytaliśmy Mariusza Piekarskiego, właściciela agencji menedżerskiej Unidos, która reprezentuje Michała Pazdana. - Z tego co wiem, prezes Lechii Gdańsk przebywa za granicą i na razie nie chcę wypowiadać się na temat transferu. Może po jego powrocie będę mógł powiedzieć więcej - przyznał Piekarski w rozmowie ze Sport.pl.

Lechia Gdańsk liderem

Lechia Gdańsk jest liderem Lotto Ekstraklasy. Zespół Piotra Stokowca zdobył 34 punkty w 16 meczach. W ostatniej kolejce pokonał Jagiellonię Białystok 3:2 i ma pięć punktów przewagi nad drugą w tabeli Legią. Kontrakt Michała Pazdana z warszawskim klubem wygasa 30.06.2019. Zimowe okno transferowe będzie więc ostatnią okazją dla Legii na transfer gotówkowy.