Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Dariusz Żuraw poprowadzi Lecha Poznań do końca roku?

Rozmowy z Adamem Nawałką utknęły w martwym punkcie. Dariusz Żuraw może poprowadzić Lecha Poznań do końca roku - poinformował "Przegląd Sportowy."

Lech Poznań bez stałego trenera pozostaje od 4 listopada, kiedy po porażce 0:1 z Lechią Gdańsk zwolniony został Ivan Djurdjević. Miejsce Serba zajął Dariusz Żuraw, który poprowadził "Kolejorza" w meczu z Jagiellonią Białystok (2:2).

Ekstraklasa. Zatrudnienie Adama Nawałki i jego sztabu kosztowałoby Lech Poznań 5 mln zł rocznie. Klub rozmawia z trzema innymi trenerami

I jak informuje "Przegląd Sportowy" wiele wskazuje na to, że poprowadzi go też w najbliższym meczu z Wisłą Płock. A kto wie, być może pozostanie na ławce trenerskiej nawet do końca tego roku.

Wszystko przez to, że rozmowy z Adamem Nawałką utknęły w martwym punkcie. Były selekcjoner polskiej kadry chciał objąć Lecha już w poniedziałek, by przerwę na mecze reprezentacji przeznaczyć na zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim. Poznaniacy rozmawiają też m.in. z Matjazem Kekiem, jednak ten jest teraz faworytem do objęcia słoweńskiej reprezentacji.

Ekstraklasa. Kto jeśli nie Adam Nawałka? Szefowie Lecha Poznań mają kilka innych opcji: Matjaz Kek, tajemniczy kandydat z Polski i trenerzy z Bałkanów

Po 15 kolejkach LOTTO Ekstraklasy Lech ma na koncie 21 punktów i zajmuje ósme miejsce w tabeli. Poznaniacy tracą 10 "oczek" do prowadzącej Lechii.

Ekstraklasa. Adam Nawałka postawił dwa warunki Lechowi Poznań

Więcej o:
Komentarze (36)
Ekstraklasa. Dariusz Żuraw poprowadzi Lecha Poznań do końca roku?
Zaloguj się
 • zenonbush

  Oceniono 9 razy 7

  Jeżeli nie Adasia Nawałkę to może Lech wziąłby na trenera chociaż Jurka Brzęczka? On za chwilę będzie musiał szukać nowego miejsca zatrudnienia, więc Lech mógłby skorzystać z okazji, tanio...

 • nalesniku

  Oceniono 11 razy 7

  niewyobrazalny dramat !!!!! jak pilkarski swiat sobie z tym poradzi ???????

 • kalbaro74

  Oceniono 8 razy 6

  To co? Spisujemy następny sezon na straty? Niestety ale Rutków czas w Poznaniu się kończy, chyba że Klimczak jak zapowiedział sprowadzi Ukraińców na trybuny.

 • mrmarmark

  Oceniono 8 razy 6

  no to lech do końca roku uratowany! :D

 • popis.pasozyty

  Oceniono 7 razy 5

  Brzęczek po takich tryumfach będzie jeszcze więcej od geniusza Nawałki żądał.

 • grb3

  Oceniono 7 razy 5

  Jako kibiv Legii apeluje - Lechu bierz Nawalke!!! xD

 • freon

  Oceniono 8 razy 4

  Jeśli komentujący tutaj denerwują się, że Nawałka stawia jakieś warunki, to muszą sobie zdać sprawę z tego, że prezesi Lecha o piłce nożnej wiedzą tyle co lewa pięta Nawałki. Mają jednocześnie takie ego, że wydaje im się, że są najlepszymi prezesami w Polsce (autentyczna wypowiedź jednego z tych głąbów). I nie chcą Nawałki, ani nikogo innego, wyłącznie dlatego, że sami chcą o wszystkim decydować. Co Lechowi wróży jak najgorzej. Panie Rutkowski, idź pan w pistu.

 • podkarpacie55

  Oceniono 10 razy 4

  I całe szczęście .Niech ten ,,wizjoner'' reklamuje się jak najdalej od Polski najbliżej w ...Chinach.

 • is200

  Oceniono 3 razy 3

  kcemy trenera!, a nie Bakera..!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX