Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lech Poznań i Adam Nawałka kontynuują negocjacje

Lech Poznań i Adam Nawałka spotkają się po raz kolejny - poinformowało RMF FM. Negocjacje trwają.

Wszystko zależy od wyniku najbliższego spotkania Jagiellonia BiałystokLech Poznań (niedziela, 18.00. Jeśli Lech wygra, to władze klubu będą chciały jeszcze negocjować niektóre elementy umowy.

Jeśli jednak Lech przegra, to Adam Nawałka będzie potrzebny klubowi od zaraz - a moment na przejęcie klubu jest idealny, bo zbliża się przerwa na mecze reprezentacji, informuje RMF.

Długie spotkanie Lech Poznań - Adam Nawałka

Czwartkowe spotkanie w tej sprawie trwało aż dziewięć godzin. Nawałka bardzo szczegółowo omawiał różne aspekty organizacji pierwszej drużyny. Starano się ustalić wszystkie detale dotyczące funkcjonowania zespołu, wszystkie szczegóły tutaj.

Adam Nawałka nie jest jedynym kandydatem na trenera Lecha. Klub rozważa również zatrudnienie byłego selekcjonera reprezentacji Słowenii Matjaza Keka.

Adam Nawałka może zrujnować swój wizerunek. Marzy wreszcie o sukcesie [W POLU K]

Więcej o:
Komentarze (15)
Lech Poznań i Adam Nawałka kontynuują negocjacje
Zaloguj się
 • thousand111

  Oceniono 6 razy 2

  150k/msc? Pytam się za co? Nawet profesjonalnego raportu nie potrafi zrobić, to jest elementarz, chyba wam się zera pomyliły.

 • kotletxxl

  Oceniono 1 raz 1

  oj, królestwo podziemnej pomarańczy zostanie wyciśnięte

 • trumper_1

  Oceniono 3 razy 1

  jak Lech wybierze tego dyletanta, to niech przeze bierze się za tarcie chrzanu

 • algreg

  Oceniono 3 razy 1

  i znowu ten nieudacznik. Przestańcie już!!!!

 • udibidi03

  0

  Był wielkim talentem. Niestety kontuzje uniemożliwiły mu zrobienie wielkiej kariery. Jako trener Wisły Kraków zdobył wicemistrzostwo 1999/2000 oraz mistrzostwo kraju 2000/01, a także wywalczył Puchar Ligi. Poprowadził drużynę narodową w 50 meczach. Jego bilans ogółem 26 zwycięstw, 15 remisów, 9 przegranych. W rankingu FIFA awansował z 78 do 5 pozycji. Więc pajace niech nie piszą, że ktoś taki jest nieudacznikiem.

 • udibidi03

  0

  Jako trener Wisły Kraków zdobył wicemistrzostwo 1999/2000 oraz mistrzostwo kraju 2000/01, a także wywalczył Puchar Ligi. Poprowadził drużynę w 50 meczach. Jego bilans ogółem 26 zwycięstw, 15 remisów, 9 przegranych. W rankingu FIFA awansował z 78 do 5 pozycji. Więc pajace niech nie piszą, że ktoś taki jest nieudacznikiem.

 • boliver

  Oceniono 2 razy 0

  Nawalka,,

  Smiechy az pod tatry,,,

 • podkarpacie55

  Oceniono 2 razy 0

  Jak w Lechu trzeba fachowca od reklamy i wizerunku lepszego jak Adaśko nie znajdziecie. Jakim był trenerem przesledzcie mecze reprezentacji i pamiętajcie że Lewandowskiego w Lechu nie ma. Pozwólcie temu ,,fachowcowi,, wykazać się w Chinach podobno chcą go tam ???

 • purre

  0

  "Jeśli jednak Lech przegra, to Adam Nawałka będzie potrzebny klubowi od zaraz...". Adam "Złota Różdżka" Nawałka i jego "remontada"!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX