Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Lech Poznań zatrudni Adama Nawałkę? Rozmowy w tym tygodniu

Lech Poznań będzie rozmawiał z Adamem Nawałką w tym tygodniu w sprawie objęcia przez niego pierwszej drużyny - dowiedział się Sport.pl.

Adam Nawałka w Lechu Poznań?

Lech Poznań jest zainteresowany zatrudnieniem Adama Nawałki, ale na razie na tym etapie nic jeszcze nie jest przesądzone. Do tej pory nie doszło do żadnych ustaleń między obiema stronami.

Wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, że Adam Nawałka miałby prowadzić Lecha jedynie do czerwca, gdyż czeka na oferty z chińskich klubów. Jednak nie jest to w żaden sposób przesądzone, wszystko rozstrzygnie się podczas najbliższych rozmów. Z naszych informacji wynika, że Nawałka poważnie rozważa propozycję Lecha.

Lech Poznań w niedzielę zwolnił Ivana Djurdjevicia po serii słabych wyników klubu - Lech zajmuje 7. miejsce w tabeli po 14 kolejkach. Obecnie zespół tymczasowo prowadzi Dariusz Żuraw.

Ekstraklasa. Lukas Podolski w Górniku Zabrze zimą 2020 roku? Bartosz Sarnowski, prezes Górnika Zabrze komentuje

Więcej o:
Komentarze (8)
Ekstraklasa. Lech Poznań zatrudni Adama Nawałkę? Rozmowy w tym tygodniu
Zaloguj się
 • 111artur

  0

  Poldi na Śląsk , Kuba do Wisły a Lewy spowrotem do Lecha.

 • karroru

  0

  Arsène Wenger jest też wolny.

 • rafiki36

  0

  Nawalka nie idzie na kompromisy Panie Rutkowski. To dobry znak. Byl juz zoltodziub i przybysz z zagranicy. No ale tak jak Skorze mozna i fachowca pogonic... Nic w tym klubie sie nie zmieni poki mentalnosc zaleznego od pilkarzy zarzadu sie nie zmieni lub szybciej ich obecnosc na stanowiskach.

 • maxxx35

  Oceniono 2 razy 0

  ja nie wiem, czy dla chłopaków z Poznania granie w szaliczkach (mnogość wzorów wg. uznania Nawalałki) będzie do wytrzymania....

 • skokens

  Oceniono 2 razy 0

  Ta, kontrakt podpisze, pojedzie a sie okaze ze bedzie trenowac w chinskiej lidze walk kogutow abo wyscigi hartow w biegu do gara z zupom

 • p124

  Oceniono 1 raz -1

  Byloby wspaniale!!! Krwa!!!

 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 4 razy -2

  Adam nie idź tą drogą. Podpisanie kontraktu z drużyną grającą na licencji Amiki skazane jest na porażkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX