Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Adam Nawałka do czerwca w Lechu Poznań?

Adam Nawałka zostanie nowym trenerem Lecha Poznań, ale będzie nim tylko do czerwca - poinformował na Twitterze Michał Kołodziejczyk, dziennikarz "Sportowych Faktów".

Lech Poznań zwolnił w niedzielę Ivana Djurdjevicia po porażce 0:1 z Lechią Gdańsk. Klub zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli, zdobył 20 pkt w 14 meczach.

Lech Poznań. Władze Kolejorza zatrudniając Ivana Djurdjevicia zagrały na czas [KOMENTARZ]

Adam Nawałka w Lechu Poznań?

Nowym szkoleniowcem ma zostać Adam Nawałka. Jednak jego kontrakt ma obowiązywać jedynie do czerwca. Wtedy po byłego selekcjonera reprezentacji Polski ma zgłosić się jeden z chińskich klubów - z którymi Nawałka już rozmawiał - i władze Lecha pozwolą Nawałce odejść.

Według "Gazety Wyborczej" kolejne rozmowy Lecha z Nawałką odbędą się we wtorek. Nawałka ma nalegać na zmiany w strukturze klubu. Według "Super Expressu" wśród innych kandydatów znajdują się Jan Urban czy Roman Grigorczuk (Astana).

Obecnie tymczasowym szkoleniowcem Lecha jest Dariusz Żuraw, trener rezerw.

Ekstraklasa. Lech Poznań nie ma pomysłu na drużynę. Piłkarska depresja

Więcej o:
Komentarze (23)
Ekstraklasa. Adam Nawałka do czerwca w Lechu Poznań?
Zaloguj się
 • d2b

  Oceniono 5 razy 5

  W Lechu od dawna działa zasada, że nowy trener ma wyniki przez kilka kolejek, a potem wszystko siada. Niech zarząd od razu zrobi grafik i co 2 miesiące zmienia trenera - mistrz Polski gwarantowany ;)

 • yellow_tiger

  Oceniono 9 razy 5

  Wychodzi na to, że Lech powinien bardzo poważnie rozważyć moją kandydaturę. Doświadczenia zero, piłką się średnio interesuję ale gwarantuję, że odejdę po tygodniu i na 100% nie spieprzę więcej niż już zostało spieprzone. Stawka bardzo okazyjna 10k plnów za tydzień. Tylko 10k za gwarancję niespieprzenia!

 • maciej.forum

  Oceniono 5 razy 5

  Urban kandydatem?! Przecież już był w Poznaniu i niczego szczególnego nie pokazał. Co do Nawałki i kontraktu do czerwca to rozumiem nawet takie posunięcie w przypadku Lecha. Otóż ciężko na szybko znaleźć kogoś sensownego , będzie trochę czasu do spokojnego poszukania kogoś na następny sezon.

 • szuszwol

  Oceniono 4 razy 4

  To jest niesamowite, że Lech gra denną piłkę, a po 14 kolejkach ma i tak tylko 8 punktów straty do lidera. Do końca sezonu będzie jeszcze 5 dobrych serii i 6 fatalnych, jestem spokojny, bo na koniec wyląduje gdzieś na 3 miejscu. Najrówniej z tego gówna będzie grała Legia, która będzie się cieszyć jakie to bęcki sprzedaje naszym klubom i udowadniać swoją wyższość nad Lechem, Wisłą, po to by odpaść z mistrzem Luksemburga.

 • el.pistolero

  Oceniono 5 razy 3

  Nawałka jako trener ligowy sprawdzał się średnio na jeża, więc nie wiem skąd takie parcie na Nawałkę? Tym bardziej, że propozycja "do czerwca", to raczej kabaret niż sensowne działanie klubu.

 • walsmet

  Oceniono 3 razy 3

  To tylko pokazuje jak chora jest polska piłka. Kabaret.

 • blekitnyogr11

  Oceniono 4 razy 2

  Teraz to wszyscy ciągną szyderkę z Nawałki a jak pisałem kiedyś, że Nawałka reprezentacji naszej potrzebny był tylko do tego bo reprezentacja musiała mieć jakiegoś trenera - bo musiała to wszyscy na mnie wsiedli - że czego ja chce od półBoga Nawałki.!! A pisałem wtedy, że reprezentacja gra sama, że większy wpływ na sukcesy miał stwór-twór Nieogolony Iwan. Biegał, skakał i podniecał się. I tak będzie teraz w każdym klubie-reprezentacji. Nawałka poprosi o wzmocnienia (skromne 11 osób do pierwszej jedenastki) i wtedy może będzie sukces. Może!!

 • darrek11

  Oceniono 4 razy 2

  To się nazywa budowa profesjonalnego klubu. W Legii też budowa idzie pełną parą. Trenerzy z łapanki. I tak wyglądają rzekomo czołowe polskie kluby. Dziękuję bardzo.

 • emitter

  Oceniono 2 razy 2

  Kabaretu Gargamela i Huutkowskiego ciąg dalszy.... to już nie jest nawet śmieszne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX