Ekstraklasa. Ivan Djurdjević zwolniony. "Lech Poznań się skompromitował"

Lech Poznań zwolnił Ivana Djurdjevicia z funkcji trenera. - Kompromitacja zarządu Lecha. Kompromitacja - napisał Damian Smyk, dziennikarz Weszło.com. Zobacz komentarze.

20 punktów w 14 meczach i sześć porażek, dwa remisy oraz dwa zwycięstwa w ostatnich 10 spotkaniach - to bilans Ivana Djurdjevicia w ostatnim czasie. Dodatkowo prowadzony przez niego Lech Poznań odpadł z Pucharu Polski po porażce 0:1 z pierwszoligowym Rakowem Częstochowa. Tymczasowym trenerem został Dariusz Żuraw.

"Lech Poznań się skompromitował"

- Kompromitacja zarządu Lecha. Kompromitacja - napisał Damian Smyk. Ivan Djurdjević był przygotowywany do roli pierwszego trenera Lecha Poznań przez lata, ale został zwolniony po zaledwie kilku miesiącach pracy.

"Ivan Djurdjević powinien poprowadzić klub w II lidze"

Do jego zwolnienia jeszcze przed meczem z Lechią nawoływał Mateusz Borek. - Być może będę musiał to odszczekać, ale uważam, że projekt „Djurdjević w Lechu” dobiegł końca. Serb powinien najpierw skończyć szkołę i poprowadzić klub w II lidze. On po prostu nie był gotowy merytorycznie i mentalnie na prowadzenie takiego giganta - stwierdził komentator.

Za to Radosław Nawrot, dziennikarz "Gazety Wyborczej" twierdzi, że zwolnienie Djurdjevicia to "największa klęska w nowożytnej historii Lecha". Serb jeszcze nie zaczął wprowadzać swoich zmian, miał przeprowadzić rewolucję, ale został zwolniony.

Bartosz Nosal, dziennikarz poznańskiej "Wyborczej" uważa, że "Lech napluł Djurdjeviciowi w twarz, a przynajmniej w trenerskie papiery".

Lech Poznań znowu przegrywa. Mateusz Juroszek atakuje piłkarza. "Żenujące"

Lech Poznań szuka następcy Ivana Djurdjevicia. Adam Nawałka na liście

Lech Poznań vs Lechia Gdańsk. Kryzys Kolejorza trwa. Na jego grę nie da się patrzeć

Więcej o: