Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lech Poznań zwolnił Ivana Djurdjevicia

Ivan Djurdjević został zwolniony z funkcji trenera - poinformował Lech Poznań w oficjalnym komunikacie.

Tymczasowo zastąpi go Dariusz Żuraw, który od tego sezonu jest trenerem rezerw Lecha Poznań.

- Dziękujemy trenerowi Djurdjeviciowi za podjęcie się tego trudnego zadania i życzymy powodzenia w dalszej karierze. Żegnamy się z pełnym szacunkiem, bo jest postacią niezwykle ważną dla klubu - powiedział dyrektor sportowy Lecha, Tomasz Rząsa, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Rozmowy z potencjalnymi kandydatami na stanowisko pierwszego trenera trwają, do czasu ich zakończenia pierwszą drużynę będzie prowadził trener Dariusz Żuraw

- dodał Rząsa.

Lech Poznań vs Lechia Gdańsk. Kryzys Kolejorza trwa. Na jego grę nie da się patrzeć

Lech Poznań. Ivan Djurdjević zwolniony

Lech Poznań bardzo słabo radzi sobie w tym sezonie ekstraklasy. Po znakomitym początku i wygranych czterech meczach z rzędu zespół wygrał zaledwie dwa spotkania, jedno z nich zremisował i przegrał aż siedem z nich, w tym w niedzielę z Lechią (0:1). Przez to Lech jest dopiero 7. w tabeli - w 14 meczach uzbierał 20 pkt i traci osiem punktów do prowadzącej Lechii Gdańsk. W dodatku Lech odpadł z Pucharu Polski po porażce 0:1 z pierwszoligowym Rakowem Częstochowa.

Ivan Djurdjević prowadził Lech Poznań od początku sezonu 2018/19. Lech już przed meczem z Lechią sondował możliwość zatrudnienia innych szkoleniowców, np. Adama Nawałki.

Lech Poznań znowu przegrywa. Mateusz Juroszek atakuje piłkarza. "Żenujące"

Więcej o: