Lech Poznań szuka następcy Ivana Djurdjevicia. Adam Nawałka na liście

Lech Poznań przegrał z Lechią Gdańsk (0:1), przez co Ivan Djurdjević został zwolniony. Na liście działaczy z Poznania wśród jego potencjalnych następców znajduje się Adam Nawałka.

Lech Poznań w kryzysie

Lech Poznań bardzo słabo radzi sobie w tym sezonie ekstraklasy. Po znakomitym początku i wygranych czterech meczach z rzędu zespół wygrał zaledwie dwa spotkania, jedno z nich zremisował i przegrał aż siedem z nich, w tym w niedzielę z Lechią (0:1). Przez to Lech jest dopiero 7. w tabeli - w 14 meczach uzbierał 20 pkt i traci osiem punktów do prowadzącej Lechii Gdańsk. W dodatku Lech odpadł z Pucharu Polski po porażce 0:1 z pierwszoligowym Rakowem Częstochowa.

Ivan Djurdjević zwolniony

Ze względu na wyniki Ivan Djurdjević został zwolniony. Działacze Lecha Poznań nie czekali nawet na mecz z Jagiellonią Białystok (11 listopada o 18:00), po którym zostaną rozegrane mecze reprezentacji.

Ekstraklasa. Jakub Błaszczykowski w Wiśle Kraków? Klub potwierdza zainteresowanie

Adam Nawałka na liście Lecha

Lech na razie nie chce zwalniać Djurdjevicia, ale został do tego zmuszony przez wyniki. Klub sondował możliwość zatrudnienia Adama Nawałki, ale nic nie wskazuje na to, by były selekcjoner reprezentacji Polski miał przyjąć ofertę "Kolejorza" - pisze "Gazeta Wyborcza". Sam Nawałka prowadzi zaawansowane rozmowy z innymi klubami.

Franciszek Smuda wybrał nowy klub. Cel? Awans do ekstraklasy

Więcej o: