Ekstraklasa. Jagiellonia Bia造stok - Legia Warszawa. Ireneusz Mamrot: Nie by這 faulu

- W mojej ocenie nie by這 faulu, a potem stracili鄉y gola - powiedzia Ireneusz Mamrot po meczu Jagiellonia Bia造stok - Legia Warszawa (1:1).

Jagiellonia Białystok prowadziła już od 1. minuty i gola Ivana Runje. Zwycięstwo straciła w 89. minucie. Andre Martins uderzył z rzutu wolnego, a jego strzał dobił Sandro Kulenović.

Piłkarze Jagiellonii uważają jednak, że tego rzutu nie powinno być. Bartosz Kwiecień powiedział, że to "jawne dymanie". Ivan Runje dodał, że "czuje się ch*****".

- Stracony gol jest dużą kontrowersją - w mojej ocenie nie było faulu, a potem straciliśmy gola - powiedział trener Jagiellonii Ireneusz Mamrot cytowany przez Legia.net.

- Legia miała wcześniej tylko jedną stuprocentową okazję po strzale Szymańskiego. Szkoda też słupka Świderskiego, bo gdybyśmy zdobyli bramkę na 2:0, nie dalibyśmy Legii odżyć. Mocno pracowaliśmy w defensywie, dobrze to wyglądało. Minusem jest to, że zbyt mocno się cofnęliśmy i za mało utrzymywaliśmy się przy piłce. Szkoda, że spadła liczba naszych kontrataków - dodał Mamrot.

Ekstraklasa. Jagiellonia utrzymuje pozycję lidera. Kibice Legii w trakcie meczu spalili dwie żółto-czerwone flagi

Wi璚ej o: