Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa. Kiedy Jarosław Niezgoda wróci do gry?

Legia Warszawa cały czas czeka na powrót swojego napastnika. Jarosław Niezgoda wznowił treningi indywidualne, ale nie wiadomo, kiedy wróci do kadry meczowej. Niezgoda miał zostać najdroższym piłkarzem sprzedanym przez Legię, ale jego problemy się przedłużają.

Jarosław Niezgoda wrócił do treningów Legii w sierpniu. Pauzował przez kilka tygodni ze względu na zabieg kardiologiczny. Zdiagnozowano u niego Wolfa-Parkinsona-White`a (WPW). Jest to wrodzona wada serca, obejmująca nieprawidłowości związane z przewodzeniem pomiędzy przedsionkami i komorami. 

Na początku września pojawił się problem z plecami, których ból odczuwał w końcówce poprzedniego sezonu. Niezgoda przeszedł operację, ale nadal nie wiadomo, kiedy wróci na boisko.

– Lepiej opóźnić powrót o tydzień bądź dwa, niż pospieszyć się o godzinę – powiedział „Stołecznej” menedżer Niezgody Marek Citko. – Oczywiście denerwujemy się i niecierpliwimy, ale nie chcę nakładać na Jarka dodatkowej presji. Niech spokojnie wraca do zdrowia.

W Legii twierdzą, że Niezgoda niebawem dołączy do reszty drużyny i zacznie treningi na pełnych obrotach, ale nie można wykluczyć, że w tym roku już nie zagra.

Niezgoda nie czuje się w pełni zdrowy i nie chce podawać żadnych terminów. – Już tyle razy wyznaczałem sobie termin powrotu, tym razem nie chcę zapeszyć – powiedział piłkarz.

W poprzednim sezonie Niezgoda był jednym z kluczowych piłkarzy Legii. W 27 meczach strzelił dziesięć goli i zaliczył cztery asysty, pomagając zdobyć klubowi mistrzostwo oraz Puchar Polski. W nagrodę dostał nową umowę. Zawarto w niej klauzulę odejścia na poziomie 10-12 milionów euro. Legia liczyła, że zarobi za niego wielkie pieniądze.

Ekstraklasa. Sławomir Peszko odsunięty od pierwszego zespołu Lechii Gdańsk

Ekstraklasa. Sławomir Peszko skomentował swoją sytuację w klubie

Ekstraklasa. Radosław Cierzniak: Nigdy nie godziłem się z rolą rezerwowego. Nie mam jednak 20 lat, by się obrażać

Więcej o: